Zostań królem typowania

Zostań królem typowania. Ustrzel smartfon! W puli dodatkowo 216 rabatów.

EURO2016 dostarcza nam niesamowitych piłkarskich emocji! To sportowe święto ciągle nas zaskakuje! Ostatnio typowaliście, czy Polska znajdzie się w 1/4 finału – i nie pomyliliście się!
Tym razem wskazujecie, jakie drużyny spotkają się w finale EURO2016 i jaki będzie wynik tego spotkania.

Może to właśnie Twoja ulubiona/wymarzona drużyna zawalczy o tytuł mistrza. Masz swoje typy i przypuszczenia? Podziel się z nami nimi pod tym konkursowym postem na naszym profilu na facebooku, dodaj komentarz z odpowiedzią na pytanie: kto znajdzie się w finale EURO2016 i jaki padnie wynik! Spiesz się, do ustrzelenia jest mistrzowski telefon – HUAWEI P8 lub rabat!
Do dzieła, ZOSTAŃ KRÓLEM TYPOWANIA. Liczy się precyzja i czas. Zapoznaj się z zasadami naszej zabawy.

ZASADY KONKURSU W PIGUŁCE:

1. Konkurs trwa od 28 czerwca do 10 lipca 2016 roku do godziny 20:59.
2. Zadanie polega na udzieleniu odpowiedzi pod postem konkursowym na naszym profilu na facebooku na pytanie: Jakie dwa kraje przejdą do finału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 oraz ile goli uzyska każda z drużyn w czasie meczu?
3. Zgłoszenie powinno jednoznacznie i zrozumiale wskazywać nazwy krajów biorących udział w finale Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 oraz wynik meczu rozegranego między tymi krajami. Prawidłowe Zgłoszenie będzie jednoznacznie wskazywać ilość goli dla każdego kraju.
4. Jedna osoba może przesłać w czasie trwania Konkursu maksymalnie 3 Zgłoszenia, jednak nie więcej niż jedno Zgłoszenie w jednym dniu Konkursu. W przypadku przesłania więcej niż jednego Zgłoszenia w ciągu jednego dnia Konkursu lub więcej niż trzech Zgłoszeń w czasie trwania Konkursu, Komisja Konkursowa nie zakwalifikuje żadnego Zgłoszenia Uczestnika Konkursu przy ustalaniu listy Zwycięzców.
5. Komisja Konkursowa w celu zapewnienia prawidłowości rozstrzygnięcia Konkursu zarejestruje w każdym dniu trwania Konkursu stan Zgłoszeń z dnia poprzedniego, zgodnie z harmonogramem wskazanym w Regulaminie.
6. Nagrodami w konkursie jest smartfon HUAWEI P8 oraz Kody Rabatowe o wartości 10 zł ważne przy minimalnej kwocie zamówienia 20 zł i przy płatności online, do 31.07.2016 w restauracjach dostępnych ma PizzaPortal.pl.
7. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

Regulamin Konkursu znajdziesz tutaj.

2 Comments

  1. Tomek :) przypominamy, że w konkursie biorą udział wyłącznie zgłoszenia pod postem konkursowym na facebooku ;)

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*