Złoty Laur Konsumenta dla PizzaPortal.pl

Złoty Laur Konsumenta dla PizzaPortal

Laur Konsumenta to wyróżnienie, które klienci przyznają najlepszym markom. Dzięki Waszym głosom zwyciężyliśmy tegoroczny plebiscyt w kategorii „Serwisy online – jedzenie na zamówienie”, otrzymując złote wyróżnienie. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Każdego dnia pracujemy nad tym, by zamawianie jedzenia do domu było jeszcze prostsze i wygodniejsze. Zależy nam, żebyście Wy, nasi klienci, byli zadowoleni z każdego etapu składania zamówienia – od wpisania adresu w pasku przeglądarki, do odebrania torby z jedzeniem od kuriera.

Niezmiernie nam miło, że Wybraliście właśnie nas – jest to dla nas sygnał, że nasze działania są skierowane w dobrym kierunku. Dodatkowo, tak prestiżowe wyróżnienie jest dla nas potężnym motywatorem i mocnym wsparciem w ciągłym ulepszaniu serwisu i dostosowywaniu się do potrzeb klientów.

Taka nagroda nie oznacza dla nas końca prac. Wręcz przeciwnie – wciąż zwiększamy bazę prawie 3000 restauracji, dodajemy nowe funkcje na naszym portalu i planujemy kolejne, wielkie zmiany, którymi chcemy się z Wami dzielić.

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze głosy. Zapewniamy, że Złoty Laur Konsumenta trafił w dobre ręce.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*