Zaoszczędźcie czas z PizzaPortal.pl po studencku!

zaoszczędźcie czas

Nie gotujecie, bo kujecie? Sesja na uczelniach trwa w najlepsze, a Wam ciągle brakuje czasu na naukę? Siedzicie po nocach, a głód zagłuszacie tylko zimnymi przekąskami? Zaoszczędźcie czas i zamówcie ciepłe, pyszne potrawy online z rabatem! Zobaczcie, jak produktywnie wykorzystać zyskany czas:>

Zamiast tracić cenne godziny na zakupy i stanie w kolejkach do kasy, lepiej udać się na relaksacyjny i dotleniający spacer. Po powrocie, zanim zabierzecie się do kolejnego wertowania notatek oraz brnięcia przez opasłe tomy książek, złóżcie zamówienie na PizzaPortal.pl po studencku, zajmie Wam to nie więcej niż 3 minuty! A co możecie zrobić z zaoszczędzonym czasem?

ZAMÓWIENIE PIZZY – oszczędność ok. 1,5h

Zamiast stać w kuchni i tracić energię na wyrobienie ciasta, napiszcie do znajomych z grupy, czy mają notatki ze wszystkich wykładów. W czasie, gdy ciasto wyrastałoby przez 30 minut, Wy zamiast krojenia składników i doprawiania sosów, koniecznie wydrukujcie wszystkie zgromadzone materiały i poukładajcie je chronologicznie. Moment formowania pizzy i wkładania jej do piekarnika zastąpcie pierwszym przeczytaniem notatek ze zrozumieniem oraz zaznaczeniem podkreślaczem najważniejszych punktów. Kolejne 25 minut pieczenia jest zwykle nie do zniesienia! Pachnie w całym domu, a przecież nie można się skupić na nauce, kiedy burczy w brzuchu.

Dlatego zaoszczędźcie czas z PizzaPortal.pl po studencku! Złóżcie zamówienie w trzech prostych krokach, między lekturą jednego rozdziału akademickiego podręcznika, a przeczytaniem drugiego! Okres oczekiwania na dostawę, wykorzystajcie produktywnie, jako czas niczym niezakłóconej nauki, bez wchodzenia do kuchni i sprawdzania poziomu wypieczenia!

Pamiętajcie, że zamawiać możecie nie tylko pizzę! Na naszym portalu czeka na Was ponad 2000 restauracji, a w nich kuchnia włoska, polska, azjatycka, indyjska i wiele innych!

#NieGotujęBoKuję

Zaoszczędźcie czas z PizzaPortal.pl po studencku!Wystarczy, że 28 stycznia dacie nam w swoim wpisie na Twitterze znać, że nie macie czasu gotować, bo się uczycie, a my przyjdziemy Wam z pomocą w tych trudny chwilach zimowej sesji. Zasady są proste! Wasz tweet musi zawierać hashtag #NieGotujęBoKuję, a już następnego dnia rano, otrzymacie w odpowiedzi 20% rabat na Wasze ulubione potrawy na PizzaPortal.pl.

WARUNKI KODU RABATOWEGO #NieGotujęBoKuję

  1. Kod rabatowy zostanie wysłany do osób, które w dniu 28 stycznia 2015r., od godziny 10.00 do godziny 22.00 umieszczą na swoim profilu na Twitterze wpis z hashtagiem #NieGotujęBoKuję.
  2. Jedna osoba może otrzymać kod rabatowy tylko raz.
  3. Kod rabatowy zostanie podany 29 stycznia 2015r. w komentarzu do tweeta, który zawierał hashtag #NieGotujęBoKuję, przez @PizzaPortalpl.
  4. Kod rabatowy o wartości 20% można wykorzystać tylko przy płatnościach online na portalu PizzaPortal.pl, nie działa przy płatności gotówką.
  5. Otrzymany kod rabatowy będzie ważny do 29 stycznia 2015r., do godziny 23.59.59.
  6. Z kodu rabatowego jedna osoba może skorzystać tylko raz.
  7. Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: [email protected]

Mamy nadzieję, że oszczędność czasu sprawi, że przyswoicie więcej materiału, a najedzeni i pełni sił będziecie zaliczać egzamin za egzaminem na same 5!

Powodzenia w sesji,

życzy Zespół PizzaPortal.pl

 

 

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*