Wyraź uczucia i wygraj wstęp na kameralny koncert!

konkurs - wyraź uczucia

Walentynki to znakomita okazja, by powiedzieć bliskim osobom to, na co przez cały rok nie ma czasu lub odwagi. Dlatego my za najlepsze wyznania uczuć rozdajemy zaproszenia na specjalny koncert Piotra Roguckiego w Łodzi, wraz z kolacją od PizzaPortal.pl i noclegiem w klimatycznym hotelu!

Od dzisiaj, przez 6 najbliższych dni, czyli do 18 lutego czekamy na Wasze wyznania na naszym Facebooku! Miłość i uczucia najlepiej wyrażać… piosenką. Dlatego w komentarzu pod konkursowym postem ułóżcie swoje walentynkowe wyznanie z tytułów piosenek! Zadanie konkursowe brzmi:

Wyraź uczucia za pomocą tytułów min. 3 piosenek (polskich lub zagranicznych), które ułożą się w wyznanie (max. 400 znaków bez spacji). Pod wyznaniem umieść wykonawców podanych utworów, w kolejności, w jakiej tytuły zostały podane.

W konkursie biorą udział nie tylko wyznania miłości. Jeśli chcecie powiedzieć miłe rzeczy także przyjaciołom, rodzinie lub znajomym, czekamy na Wasze zgłoszenia! Wystarczy, że będziecie mieć dobry pomysł, zastanówcie się, co chcecie powiedzieć drugiej osobie! Kochacie, lubicie, szanujecie? Powiedzcie to piosenką ;> Ułóżcie kilka tytułów piosenek w jedno wyznanie – wygrajcie niepowtarzalną nagrodę dla siebie i.. swojej osoby towarzyszącej!

Czeka na Was 10 podwójnych zaproszeń na specjalny, kameralny koncert Piotra Roguckiego w Łodzi, który 12 marca zagra tylko dla Was. Koncert organizowany jest razem z portalem Uwolnij Muzykę.To dopiero początek naszej współpracy, razem szykujemy już dla Was więcej niespodzianek :> Użytkownicy PizzaPortal.pl nagrodzeni w tym konkursie będą mogli usłyszeć artystę w jego nowym repertuarze, jako jedni z pierwszych w Polsce. Klimatyczny wieczór odbędzie się w Zakładach Przemysłów Twórczych WI-MA, czyli w niepowtarzalnym miejscu w pofabrycznej Łodzi. To 60,000 m² postindustrialnej powierzchni, na której swoje miejsce znajdują: muzyka, film, fotografia, sztuki plastyczne, sale prób, pracownie, studia, fundacje, spółdzielnie socjalne i firmy. WI -MA to przede wszystkim ludzie i ich pasje. Na dobrej muzyce wieczór się nie skończy… będzie smacznie i romantycznie! O dobre jedzenie zadbamy my, a o wygodę i spokojną noc w dwuosobowych pokojach – Hotel Stare Kino. Inspiracją do stworzenia wnętrz wszystkich apartamentów były filmy o łódzkich korzeniach lub klasyki kina światowego.

Weźcie udział w konkursie i spędźcie niezapomniane chwile w Łodzi z najbliższą osobą!

ZASADY KONKURSU W PIGUŁCE:

 1. Konkurs trwa w dniach: 12 – 18 lutego 2016 roku do godziny 23:59.
 2. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na blogu Organizatora do dnia 23.02.2016r., do godziny 23:59 oraz w komentarzu pod konkursowym postem na profilu facebookowym Organizatora.
 3. Zwycięzcy w ciągu 4 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników będą zobowiązani do podania, w wiadomości prywatnej na profilu Facebookowym, swojego adresu mailowego, na który zostanie wysłana wiadomość w celu ustalenia szczegółów przekazania Nagrody.
 4. Aby wziąć udział w Konkursie należy zamieścić odpowiedź w formie komentarza (maksymalnie 400 znaków bez spacji) pod postem z pytaniem konkursowym na fanpage’u PizzaPortal.pl na Facebooku. Pytanie konkursowe: Wyraź uczucia za pomocą tytułów min. 3 piosenek (polskich lub zagranicznych), które ułożą się w wyznanie. Pod wyznaniem umieść wykonawców podanych utworów, w kolejności, w jakiej tytuły zostały podane.
 5. Jedna osoba może zamieścić dowolną liczbę komentarzy.
 6. Zgłaszane odpowiedzi muszą być przejawem osobistej twórczości Uczestnika Konkursu. Uczestnik ponosi za nie pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).
 7. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 8. Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: [email protected]

Pełny Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ!

WYNIKI KONKURSU!

Pora ogłosić Zwycięzców romantycznego konkursu! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia :> Podwójne zaproszenia na koncert Piotra Roguckiego w Łodzi wędrują do:

Alexandra Alex Perek
Agata Marszałek
Aleksander Rećko
Zośka Demecka
Wojtek Janicki
Kamila Krawczyk
Zuzanna Iwanowska
Dorota Śliwińska
Milena Frątczak
Ewa Soroka

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na marcowy weekend do Łodzi wraz z osobą towarzyszącą! Nagrodzonych prosimy o napisanie do nas wiadomości prywatnej na Facebooku, abyśmy mogli ustalić szczegóły Nagrody!

6 Comments

 1. Nikt tak pięknie nie mówił, że boi się miłości..A ja?
  Boję się.
  Tęsknota, łzy, zazdrość…złamane serce.
  Nie tego chcę.
  Chcę kochać.
  Tak po prostu. Całym sercem.
  Kochać.

  Pidżama Porno – Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
  Summer Time – A Ja
  Romeo i Julia – Boję się
  Gosia Andrzejewicz – Tęsknota
  Pih – Łzy
  Hey – Zazdrość
  Love System – Złamane serce
  Pezet- Nie tego chcę
  Anna Jantar – Chcę Kochać
  Kaman – Tak po prostu
  Andrzej Rybiński – Całym sercem
  Kasia Nosowska – Kochać

 2. Witaj Kochanie!

  Chcę Ci coś powiedzieć. Jesteś dla mnie wszystkim.
  Kocham Twoje oczy, Twój uśmiech, kocham za twój czuły szept. Ze mną będziesz miał to czego pragniesz. Dla Ciebie chciałabym umrzeć z miłości.
  Zanim zaśniesz zostanę przy Tobie.
  I nawet jeśli będziemy nad przepaścią, nie opuszczę Cię.
  Mimo wszystko nie proszę o więcej… Tylko bądź!

  Kocham Cie Emotikon heart

  Bajery – Witaj Kochanie
  Dżem – Chcę Ci coś powiedzieć
  W.N.U – Jesteś dla mnie wszystkim
  EXTAZY – KOCHAM TWOJE OCZY
  LIVE – Twój uśmiech
  kaczy & mezo – kocham
  Logo- Za Twój czuły szep
  Mielzky / patr00 – Ze Mną
  Happysad – Będziesz miał
  Tomek Lipiński – To czego pragniesz
  Patrycja Markowska – Dla ciebie
  Myslovitz -chciałbym umrzeć z miłosci
  Sumptuastic – Zanim Zaśniesz
  Karmacoma-zostane przy Tobie
  DONIU X WOLF – i nawet jeśli
  Bracia – Nad Przepaścią
  Jula&fab-nie opuszczę Cię
  Hey – Mimo wszystko
  Edyta gorniak – nie prosze o wiecej
  Tomasz Karolak – Tylko bądź
  Chłopcy z Placu Broni – Kocham Cię

 3. Pierwsza miłość nigdy nie umiera.
  Oj, strzelaj prędzej, strzelaj!
  To miłość która nie zginie.
  Spadnie śmiertelny cios,
  Ona wróci.
  Ona wie jak przeżyć to.
  Powrót po latach,
  Ogień w sercu.
  On nie zapomni.
  Narodzeni na nowo,
  Miłością swą nieprzytomni.

  Emotikon heart Emotikon heart Emotikon heart

  Kasia Kowalska – Pierwsza miłość
  Twierdza – Nigdy
  Stiwen – Nie umiera
  Ryszard Poznakowski – Oj, strzelaj prędzej, strzelaj
  Jerzy Satanowski – To miłość
  Irydion – Która nie zginie
  Thunderbolt – Spadnie śmiertelny cios
  Lady Pank – Ona
  Wd-oS – Wróci
  Universe – Ona wie
  Kasia Kowalska – Jak przeżyć to
  Wojciech Skowroński – Powrót po latach
  Zorka – Ogień w sercu
  Marcelina – On Nie Zapomni
  Kult – Narodzeni na nowo
  Renata Przemyk – Miłością swą
  Vintage – Nieprzytomni

 4. Olga, prosimy pamiętaj, że zgodnie z powyższymi zasadami oraz regulaminem konkursu, ważne pozostają wyłącznie zgłoszenia zamieszczone pod postem konkursowym na naszym facebooku. :)

 5. Pamiętajcie, że zgodnie z regulaminem, w konkursie biorą udział wyłącznie zgłoszenia zamieszczone pod postem konkursowym na naszym facebooku :)

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*