Wakacje z Rozmówkami – wygraj kamerę GoPro!

Chcecie wygrać kamerę GoPro? Weźcie udział w naszym konkursie!

Wakacje już na półmetku. Aby osłodzić Wam zbliżający się wrześniowy powrót do jesiennej rzeczywistości, mamy dla Was konkurs! Zawalczcie o kamerę GoPro HERO4 Silver o wartości 1599 zł oraz kody rabatowe na Wasze ulubione dania! Wystarczy odrobina kreatywności i nasze Rozmówki Kulinarne.

Lato to podróże. Zarówno te bliskie: nad krajowy Bałtyk, w polskie góry, nad jezioro, jak i w zagraniczne kurorty. Międzynarodowe podróżowanie niesie ze sobą nie tylko wiele przygód, ale i kłopotliwych sytuacji, którym trzeba sprostać. W przełamaniu bariery językowej z pewnością pomogą Wam nasze Rozmówki Kulinarne – zestaw mini-słowników z frazami, które mogą przydać się w restauracji lub w sklepie za granicą.

Jak wygrać kamerę GoPro?

Wczujcie się w wakacyjny klimat, podeślijcie nam zdjęcie zainspirowane Rozmówkami i zawalczcie o kamerę GoPro! Dzięki GoPro HERO4 Silver Adeventure Edition, zarejestrujecie filmy i zrobicie zdjęcia, jakich do tej pory nie było Wam dane stworzyć!
Kamera GoPro - konkurs

Zadanie konkursowe:

Zróbcie wakacyjne zdjęcie z przynajmniej jedną rzeczą, której tłumaczenie znajdziecie w naszych Rozmówkach i dodajcie ja na Instagramie oznaczając #RozmówkiKulinarne i @pizzaportalpl.

Nasze Rozmówki Kulinarne pobierzecie TUTAJ.
Na Wasze zdjęcia czekamy do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia!

NAGRODY:

I miejsceKamera Go Pro Hero 4 Silver Adventure Edition

II miejsceKod rabatowy o wartości 100 zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl

III miejsceKod rabatowy o wartości 50 zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl

Wyróżnienia: 10 kodów rabatowych o wartości 20 zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl

ZASADY KONKURSU „WAKACJE Z ROZMÓWKAMI” W PIGUŁCE:

  1. Konkurs trwa od 12 do 31 sierpnia 2015 roku do godziny 23:59.
  2. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na blogu Organizatora, w dniu 11 września 2015 roku, do godziny 23:59:59.
  3. Zwycięzcy są zobowiązani w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników konkursu do zgłoszenia się do Organizatora poprzez wiadomość prywatną na Instagramie w celu ustalenia formy przekazania nagrody.
  4. Aby wziąć udział w Konkursie należy śledzić profil PizzaPortal.pl na Instagramie, a następnie zamieścić na swoim profilu na Instagramie zdjęcie będące odpowiedzią na zadanie konkursowe.
  5. Zadanie brzmi: Zrób wakacyjne zdjęcie z przynajmniej jedną rzeczą, której tłumaczenie znajdziesz w naszych Rozmówkach i dodaj je na Instagramie oznaczając #RozmówkiKulinarne i @pizzaportalpl.
  6. Jedna osoba może zamieścić dowolną ilość zdjęć.
  7. Zgłaszane zdjęcia konkursowe muszą być przejawem osobistej twórczości uczestnika konkursu. Uczestnik ponosi za nie pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).
  8. Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: biuro@pizzaportal.pl, w tytule wpisując „Rozmówki kulinarne – konkurs”.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do zabawy!

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*