KFC i Pizza Hut w ofercie PizzaPortal.pl!

Witamy KFC i Pizza Hut

Masz ochotę na chrupiącego kurczaka lub gorącą pizzę prosto z pieca bez wychodzenia z domu? Nic prostszego! Do grona restauracji dostępnych na Pizzaportal.pl dołączyło ponad 150 lokali KFC i Pizza Hut!

Zarówno KFC, jak i Pizza Hut to unikalne, znane na całym świecie smaki, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Co więcej, nikomu jak dotąd nie udało się ich podrobić, ani choćby zbliżyć do tego! To właśnie w wyjątkowości tkwi sekret niesłabnącej od dekad popularności obydwu sieci we wszystkich niemal zakątkach naszego globu.

Nazwa Pizza Hut pochodzi od przypominającego kapelusz dachu budynku, w którym to niemal 60 lat temu bracia Carney otworzyli swój pierwszy lokal. Nie mogli wówczas przypuszczać, że to mogące pomieścić zaledwie 25 osób miejsce da początek największej sieci restauracji na świecie.

Oryginalna receptura, widocznego w logo KFC, Colonela Sandersa na kurczaka w panierce ma już ponad 80 lat i nieprzerwanie zachwyca, pozostając jednocześnie pilnie strzeżoną tajemnicą. Teraz możesz się nią cieszyć, dzięki wyjątkowej promocji.

Od 19 września do 15 października 2017, w ramach oferty specjalnej dostępnej wyłącznie na Pizzaportal.pl, Kubełek Promocyjny KFC, w skład którego wchodzi: 10 x Hot Wings, 4 x Hot Spicy Strips i 2 x frytki, można zamówić za jedyne 27,95 zł!

Zachęcamy do korzystania!

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*