Wakacje! Czas start!

Dajemy rabat i nagrody!
Wakacje – czas start!

Otwieramy sezon wakacyjny :) a wraz z nim pełen korzyści i wrażeń wrzesień! Poczuj morza szum, ptaków śpiew, górskie szlaki – z nami wszystko jest możliwe.

Zamawiaj we wrześniu dowolną ilość razy z rabatem 7%, wygrywaj 5 000 zł na wakacje lub 1 z 50 zgrzewek naturalnie i oryginalnie orzeźwiającego napoju CLAPS, jakiego jeszcze nie znasz. To takie proste i orzeźwiające ;)

Zamawiasz z rabatem 7% tyle razy ile chcesz. Dodajesz komentarz do tego wpisu z numerem zamówienia, w którym został wykorzystany rabat 7%, odpowiadasz na pytanie: dokąd wyruszysz i jakie 3 rzeczy spakujesz na wakacje życia i czekasz na ogłoszenie wyników.
Pamiętaj, do wygrania jest voucher na wakacje o wartości 5 000 zł i zgrzewki napoju CLAPS – do rozdania mamy ich aż 50!

Co ciekawe – możesz dodawać tyle komentarzy, ile chcesz :) 1 numer zamówienia uprawnia do dodania 1 komentarza. Zaczynamy wakacje z pompą.

KOD 7%: CL9LZ

Pytanie konkursowe, na odpowiedzi czekamy pod tym wpisem:

Dokąd wyruszysz i jakie 3 rzeczy spakujesz na wakacje życia?

Pamiętaj, że możesz łapać orzeźwienia i wymieniać je na zgrzewki napoju CLAPS. Sprawdź szczegóły tutaj.

Moderacja zgłoszeń następuje w godzinach 10:00 – 18:00 w dni robocze.

Zasady Konkursu w pigułce:

 1. Konkurs trwa w dniach: 8 – 30 września 2016 roku do godziny 23:59.
 2. Aby wziąć udział w Konkursie należy przesłać Zgłoszenie w formie komentarza na niniejszej stronie zawierające:
  a. numer zamówienia na PizzaPortal złożonego z promocyjnym rabatem 7%, o wartości minimum 10 zł (minimum 10 zł po naliczeniu rabatu),
  b. odpowiedź na pytanie konkursowe.
 3. Pytanie konkursowe brzmi: Dokąd wyruszysz i jakie 3 rzeczy spakujesz na wakacje życia?
 4. Jeden numer zamówienia uprawnia do przesłania jednego Zgłoszenia w Konkursie.
 5. W Konkursie będą brane pod uwagę wyłącznie zamówienia prawidłowo zrealizowane, nieanulowane.
 6. Zgłoszenie konkursowe nie może być dłuższe niż 400 znaków (z uwzględnieniem spacji)
 7. Adres email podany do wiadomości Organizatora w formularzu zgłoszeniowym do Konkursu musi być zgodny z adresem email podanym podczas składania zamówienia, którego numer został użyty w Zgłoszeniu.
 8. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość Zgłoszeń w Konkursie, przy założeniu, że każde Zgłoszenie będzie obejmować inny numer zamówienia zgodnego z zapisami Regulaminu.
 9. Rabat 7% jest ważny do 30 września 2016. Można z niego skorzystać dowolną ilość razy. Zamówienie należy opłacić online.
 10. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na blogu Organizatora do dnia 24.10.2016r., do godziny 23:59.
 11. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 12. Regulamin Konkursu znajdziesz tutaj.

 

WYNIKI KONKURSU

Konkurs zakończony i rozstrzygnięty! Najlepsze komentarze wybrane! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia :>  Podajemy imię i nr zamówienia, które pojawiało się w zgłoszeniu :)

Voucher na wakacje wędruje do:
Marcin, nr CGFSW

Niepowtarzalne i oryginalne zgrzewki napoju Claps zdobyli:
Natalia 3N5SG
Monika WSP56
max T7BF5
Michał H7PGD
Grzegorz EY82G
Jakub 9K9QB
Tomek K6HY8
Anna VE3CJ
Karolina WXBUG
PAWEŁ T5TBK
N atalia6WYGL
KasiaYLCQR
A gnieszkaLLAMC
IzaH9FPM
Sebastian 8M8Q4
ewa QKTHT
Tomasz AQ9KX
Marta VGBWV
Bartosz NK3VJ
PAWEŁ 2XWZ7
Marcin M5R7P
Izabela B7RMP
Damian ACH5X
Piotr X2GTZ
Paulina K53N2
Paweł SHFSN
Paulina 6D4QB
Krzysiek 33255
Andrzej HWEKU
Anna H63QW
Anna X8J5U
Aneta KDBKS
PaulinaL 3WWF
Ania 97Q7Y
Aneta GFHMQ
Piotruś Pan B97WJ
Ada Q3A97
Monika CRQ6M
Tomasz UGJDC
Dawid 8389V
Stefania D9EFU
Marlena BP6BP
Darek 9LQH9
Ela 5XPL7
Magdalena 63VJ4
Sebastian GGQVP
Sebastian C5Q3S
Magda MV8UX
Damian NAPFZ
Michał G47GC

 

Dziękujemy za wspólną zabawę! Serdecznie gratulujemy! Ze zwycięzcami będziemy kontaktować się drogą mailową.

126 Comments

 1. 3N5SG Wyrusze najchętniej do Chorwacji na jakas piekna plaze i zabiore ze soba portfel z kasa od was ;-),smoczek dla mojej corci,poniewaz zabiore ja ze soba oraz moja torebke :-D

 2. WSP56
  Wyruszam do Australii :) pakuję karimatę, aparat i statyw – aby móc podziwiać i fotografować nocne australijskie niebo!

 3. CGFSW
  Najchętniej wyruszę do Holandii zabierając ze sobą skumulowane zmęczenie, które zostawię w Rotterdamie, dobre nastawienie, z którego będę korzystał podczas wakacji oraz wole miejsce na wspomnienia, które będę przywoływał po powrocie do rzeczywistości!

 4. 55KGA
  Niezależnie od miejsca, w które wyruszę na wakacje życia zabiorę ze sobą nóż – bo gotowanie i jedzenie to podstawa, bez tego nie ma dobrych wakacji, a bez własnego noża nie ma gotowania. Zabiorę swojego ukochanego, bo jest moją inspiracją kiedy gotuję, a spożywanie posiłków bez niego nie cieszy. Trzecia rzecz to banał- telefon, aby mieć dostęp do swojego bloga kulinarnego i mieć kontakt z kochaną mamą, której zawdzięczam wszystko co mam. Tego jestem pewna, dlatego miejsce zostawiłam na koniec, bo to nie jest już tak łatwy wybór. Stawiam na Amerykę Południową.

 5. Numer zamówienia: D9EFU Wyjadę sobie do blisko, do Wisły – do samego gniazdka naszego orzełka Adasia Małysza, a wezmę ze sobą trzy tomy sagi kryminalnej Camilla Läckberg, których jeszcze nie przeczytałam:”Niemieckiego bękarta”, „Syrenkę” i „Latarnika”.

 6. DVYK2 Na wakacje życia się wybiorę,odwiedzę ognistą Barcelonę i Wenecję z kanałami i Afrykę ze słoniami,będąc w Londynie Tamizę przepłynę.W Pradze o pocałunku na Moście Karola marzę!W Szczyrku na szlaku zadam szyku,natomiast w Cannes na czerwonym dywanie stanę.Ze sobą uśmiech zabiorę i o smartfonie i powerbanku nie zapomnę,bo na całym świecie lepszej pizzy niż na PizzaPortal nie znajdziecie!!!

 7. T7BF5
  Moje wakacje życia to wyprawa rowerowa przez Norwegię. Zabieram ze sobą zapasową dętkę, multitool i aparat.

 8. Zamówienie: QUSF5 / dzięki za kod PizzaPortal!

  Gdybym przypadkiem raz w życiu udało mi się coś wygrać, to wybrałbym się do Nowej Zelandii, spakował bym śpiwór, namiot i aparat, i może kilka ciuchów..

 9. H7PGD
  Wyruszę do Japonii, zabiorę aparat żeby sfotografować zakątki Akihabary, srogi zapas apetytu na sushi i ramen, oraz mnóstwo ciekawości żeby poznać historię tego cudownego kraju w Kyoto (●^o^●)

 10. EY82G Pojechałbym gdziekolwiek gdzie kraj jest pozytywny i jest ciepło(nigdy nie byłem gdziekolwiek za granicą i wszystkiego jestem ciekawy) a zabrałbym ze sobą, szwajcarski scyzoryk(taki jak MacGyver) za jego pomocą wszystko sobie zrobię, proszki na ból głowy(od imprez i nadmiaru wrażeń głowa rozboli) i maszynę czasu by wracać do najlepszych chwil tam spędzonych.

 11. 9LQH9
  Wyruszyłbym do Kazachstanu zobaczyć tamtejsze krajobrazy, a zabrałbym ze sobą aparat, trochę ciuchów oraz pozytywne nastawienie i dobry humor :)

 12. 9K9QB Na wakacje życia wyruszyłbym do malowniczej Gruzji. Zabrałbym moją kochaną dziewczynę i w sumie nic innego już nie byłoby mi potrzebne do szczęścia. Ale żeby spełnić zarówno warunki konkursu (toż Ona to nie rzecz) i swoje marzenia, dorzucam aparat do uwieczniana najpiękniejszych chwil, piękny pierścionek, by je wywołać, i paczkę chusteczek by otrzeć zły wzruszenia z naszych policzków.

 13. K6HY8 Zabieram ze sobą lornetkę od dziadka, małe krzesełko turystyczne oraz ciepłą bluzę. To mi wystarczy, aby podziwiać owce na Islandii!

 14. VE3CJ A ja wyruszę do domu dziadków na wieś. W tę podróż chcę się wybrać… wehikułem czasu. Marzę, by się przenieść pod koniec lat 80-tych. Ze sobą spakuję męża (żeby zobaczył moje dzieciństwo na własne oczy), aparat fotograficzny (chcę widzieć minę babci, gdy zobaczy, że do robienia zdjęć nie trzeba kliszy) oraz… lek na chorobę lokomocyjną. Nie wiadomo, czy w tym wehikule nie będzie trzęsło ;)

 15. 72PKY
  Moje wakacje życia to wyprawa rowerowa przez Norwegię. Zabieram ze sobą zapasową dętkę, multitool i aparat.

 16. WXBUG Na wakacje życia wyruszę do przepięknej Nowej Zelandii, w której zakochałam się, oglądając Władcę Pierścieni, który tam właśnie został nakręcony. A zabiorę ze sobą oczywiście Froda, Aragorna i Legolasa. Mam nadzieję, że się zgodzą ;)

 17. Nr zamówienia: 4BMV2
  Wakacyjny kierunek to Alaska. Pakuję: ciepłą kurtkę, wygodne buty i aparat fotograficzny aby ustrzelić łosia – tzn. jego fotkę :-)

 18. Nr zamówienia: T5TBK

  Wyruszam do Tokio. Zabieram ze sobą: japonki, aparat fotograficzny aby nie wyróżniać się z tłumu i kalendarz – żeby sprawdzić, czy w Tokio rzeczywiście jest już jutro – jak to śpiewa jeden z polskich zespołów ;-)

 19. 5XPL7
  na wakacje życia wyruszę do Rzymu. Wezmę ze sobą aparat, wygodne buty i listę miejsc z filmu „Rzymskie wakacje” żeby poczuć się jak Audrey Hepburn :)

 20. 6WYGL
  Z czytnikiem e-booków, kolorowymi legginsami do biegania i strojem kąpielowym wybiorę się na aktywne wakacje na Fuerteventurze :)

 21. nr zamówienia: YLCQR

  Na wakacje wyruszę do Barcelony by spełnić marzenie męża, który w moich chwilach słabości łapie za komputer i zamawia mi pyszne jedzenie z pizzyportal :) A ze sobą zabiore oczywiście słownik języka hiszpańskiego, bilety na mecz na stadionie Camp Nou oraz telefon by uwiecznić radość mojego faceta :)

 22. Numer zamówienia: GE7WV
  Na moje wymarzone wakacje pojadę w Bieszczady. Zabiorę ze sobą aparat fotograficzny, statyw i dobre buty trekingowe do wędrówek.

 23. Numer zamówienia: 63VJ4
  Wymarzone wakacje, to kierunek Kuba! Wezmę ze sobą kapelusz z szerokim rondem, buty do salsy i aparat do uwiecznienia wszystkich chwil na gorących piaskach :)

 24. Numer: TGSRZ/ Na hasło “Wakacje Życia” od razu widzę malowniczą wyspę Nilandhoo na Malediwach.To miejsce kojarzy mi się z rajem na ziemi- plaże z piaskiem drobnym jak mąka,palmy kokosowe oraz niewielu turystów.Malediwy to też fantastyczny klimat- pogoda pozwala na plażowy ubiór w dzień jak i wieczorem. Dlatego wystarczy mi bini, kapelusz i najgrubsza książka jaką planuję przeczytać. Bo mogę!

 25. LLAMC
  Cel podróży marzeń mojego Ukochanego to Australia, więc jedziemy. Zabieramy: didgeridoo – żeby mógł zagrać z Aborygenami, ochraniacze na kolana – aby nasz Synek bezszkodowo raczkował w pogoni za kangurami oraz kamerę – będę mogła uwiecznić przygodę życia naszej rodziny.

 26. GGQVP Wyruszę na Seszele a co zabiorę? ukochaną to na pewno a trzy rzeczy? pierścionek(zaręczynowy) by podróży nie zapomniała i moją żoną się stała. Instax by te chwilę uwiecznić na fajnych zdjęciach które można dotknąć a nie wyświetlić;) oraz lek na uspokojenie czy coś w tym stylu bo to będzie pierwszy raz samolotem i trochę się cykam;)

 27. LC33N
  Na wakacje życia wyruszę do Włoch, a 3 rzeczy, które zabiorę ze sobą to: aparat, wygodne buty i dobra książka.

 28. Nr zamówienia H9FPM
  Od dawna marzę by wyruszyć na Isle of Skye i dzielnie przewędrować całą wyspę wzdłuż i wszerz. Razem ze mną zabieram stres z ostatnich dwóch lat, który zamierzam porzucić na wyspie, dobry humor odporny na szkocką pogodę i oczywiście nieodzowny aparat, bo wakacji życia nie można nie uwiecznić na zdjęciach.

 29. 8FLWD
  SAHARA,wydmy,fatamorgana
  w takim klimacie jestem zakochana
  MOSKITIERĘ w plecak pakuję
  much,robali nie toleruję
  STUCZNE RZĘSY zabiorę ze sobą
  nie dlatego,że nie grzeszę urodą
  gdy przykleję je niczym parasol zrobią cień
  a trzepocząc nimi harmattan chowa się
  Na wakacje życia SMYCZ spakuję
  na zwierzątko mój synek „choruje”
  Pragnę oswoić fenka pustynnego
  i przywieźć go z wakacji dla synka swojego

 30. 8M8Q4
  Będzie to Rzym i zabiorę monetę którą wrzucę przez ramię do Fontanny di Trevi zapewni to powrót do tego miasta. Wezmę również przewodnik który przestudiuje przed by nic nie ominąć. Zjem pizzę włoską wyjątkowo bez waszego udziału w zamian zrobię zdj na którym również będziecie!;) więc samo się rozumie że muszę wziąć aparat jako rzecz nr. 3.

 31. ZGLM2
  Moje wakacje życia to wyprawa rowerowa przez Norwegię. Zabieram ze sobą zapasową dętkę, multitool i aparat.

 32. 7HDJP

  Jadąc na Wyspy Kanaryjskie praktycznie nic nie potrzebuję. Ostatecznie zabiorę menaszkę na wodę, nóż do obierania owoców…a gdy to zawiedzie to rzecz trzecia – urządzenie z aplikacją pizzaportal by zamówić coś do jedzenia.

 33. QKTHT
  Pojechałabym z pewnością tam gdzie jest zawsze ciepło, kierunek: Wyspy Kanaryjskie :)
  Zabrałabym krem z filtrem, strój kąpielowy i telefon żeby sprawdzać rabaty na pizzaportal bo po powrocie byłabym opalona, wypoczęta i stęskniona za pizzą, którą zamawiam przez aplikację :)

 34. Numer zamówienia: HSMWB

  „Z chęcią wyruszyłbym na Wyspy Zielonego Przylądka, na taką wyprawę niezbędna będzie mi duża torba, spakuję w nią okulary, by uchronić się od świecącego słońca, natomiast trzecią rzeczą będzie forsa od pizzaportal.”

 35. Nr zamówienia: RTKFS

  Jadę do Wietnamu – biorę ze sobą: płaszcz przeciwdeszczowy, okulary przeciwsłoneczne i mapę.

 36. C5Q3S

  Pojadę na Playa del Amor w Meksyku.

  Zabiorę ze sobą pierścionek zaręczynowy, kamerę GoPro i płetwy :)

 37. D6QBZ. Wyjazd do Los Angeles. Zabieram różaniec bo wiara w kogokolwiek lub cokolwiek powoduje że przez Życie idzie się lżej. 2. Telefon komórkowy żeby wszystko fotografować, zwłaszcza pizze z miasta aniołów, i żeby sprawdzać na fejsie co nowego u pizza portal. 3. Ostatnia rzecz to karta płatnicza żeby nie tylko cieszyć się wydawaniem ale i dzieleniem. W U.S.A napiwek to konieczność , i zostawiałbym 30% do każdego zamówienia o ile by mi smakowało. Pozdrawiam

 38. To nieważne, gdzie spędziłabym te wakacje. Potrzeba podróżowania jest tak silna, że wystarczyłby mi kawałek plaży, dostęp do wody i bezchmurne niebo. I oczywiście bratnia dusza obok. To ostatnie na szczęście już mam. Jednak nie mieliśmy dotychczas możliwości, żeby spełnić marzenie o tym pierwszym. Wzięlibyśmy ze sobą krem z filtrem, przewodnik oraz słownik, by dogadać się z miejscowymi.
  8NC6Q

 39. AQ9KX: Kuba – doką zabiorę uśmiech, poczucie humoru i mój biały jak mąka tyłek ;-) Czego chcieć więcej?

 40. Numer zamówienia: USLNE

  Do Gruzji zabiorę adres dobrej knajpy, słownik oraz otwieracz do wina, gdzie będę jadł chaczapuri i próbował domowych trunków, których nie brak u prawdziwego Gruzina!

 41. MV8UX

  Na wakacje życia pojadę do Neapolu!
  Neapol nie ma sobie równych w kwestii jedzenia. Stolica mojej ukochanej pizzy <3
  Zabieram ze sobą: luźną kieckę, wygodne buty i duży plecak. Wszystko po to, by móc wygodnie przemieszczać się po knajpach, dużo zjeść i mieć miejsce na resztki ;)))

 42. 72JS7

  Wymarzone wakacje, to kierunek Kuba! Wezmę ze sobą kapelusz z szerokim rondem, buty do salsy i aparat do uwiecznienia wszystkich chwil na gorących piaskach :)

 43. WAF2Q

  Wakacje marzeń pewnie bym spędził albo gdzieś nad morzem z pięknymi widokami, albo w Japonii.
  Z rzeczy jakie bym zabrał, to na pewno aparat by zachować widoki na dłóższy okres oraz podzielić się wrażeniami, jakiś słownik / pomocnik by sobie poradzić w podróży, no i pozytywny humor – który tu by mi towarzyszył jako nieosobna a ważna rzecz :).

 44. 59RMK
  Wakacje w Meksyku.Wzielabym polska wódkę,ogórki kiszone i oczywiście aparat,który by uwiecznil wspaniałe chwilę.A po powrocie do Polski wspominałabym wakacje przy pizzy ???z portalpizza. ?

 45. numer zamówienia: NAPFZ Chciałbym pojechać na Malediwy zabieram drobne na napiwki, szczoteczkę, i kartę kredytową.

 46. VGBWV

  Wyruszam do Chin i zabiorę ze soba:
  +Nifuroksazyd (na zatrucie pokarmowe),
  +Ketonal (przeciwbólowy), +Antybiotyk (w razie silnej anginy),

  …a tak naprawdę uśmiech, pozytywne nastawienie i siłę w nogach co nie miara!!

 47. Numer zamówienia : PKHE4
  Mamy taki piękny kraj, że chętnie bym go lepiej poznał. Pieniądze przeznaczyłbym na wyjazd za rodzinne miasto i zwiedził ciekawe miejsca. Największy dylemat to morze lub góry. A może jednak jezioro?
  Na pewno zabrałbym ze sobą aparat, ładowarkę do akumulatorów oraz latarkę.

  Pozdrawiam :)

 48. NUMER ZAMÓWIENIA: 3CVL6
  Na podróż życia wybrałabym się do USA do Chicago, zabierając ze sobą tatę, babcię i dziadka do ich brata/syna, którego dawno nie widzieli. : )

 49. zamówienie nr ECB2G. Wyruszę z nad morza w piękne polskie góry! Na pewno spakuję wygodne buty, okulary przeciwsłoneczne i aparat by utrwalić piękne wspomnienia.

 50. Numer zamówienia : YBL6F

  Zwiedziłbym Drezno – byłem tak kiedyś – piękne miasto, a trochę zapomniane, a w dodatku niedaleko. Po drodze mamy nasze piękne Sudety. Warto tam zajrzeć. Trzy rzeczy do zabrania – dobre buty, aparat fotograficzny i kamera.
  pozdrawiam

  Pozdrawiam

 51. G975E
  Na wakacje egzotyczne
  Pakowania mam wytyczne:
  Ręcznik, książka i bikini,
  Muszę wypaść jak bogini.
  Skoro spędzę tu wakacje,
  Niepotrzebne są atrakcje.
  Plaża, książka mi wystarczą,
  A widoki wspomnień dostarczą.
  Już niedługo będę w raju,
  A ze szczęścia jak na haju!
  Wymarzone Karaiby,
  To jest prawda czy na niby?

 52. HNVBK
  Nie ważne, gdzie ważne, że razem z moją narzeczoną i powolutku rosnącym brzuszkiem : ) Pewnie na czas wycieczki już zdąży przyjść na świat więc warto mu je pokazać zaczynając od wysokiego „C”. Konieczne będą: zabawki, smoczki i pieluchy na zmianę!

 53. M38SG. Cel podróży to Santorini, tam plaże są czarne, a domki białe, by ujrzeć najpiękniejszą wyspę świata, marzę lata całe. Zabiorę ze sobą aparat, by uwiecznić ten czas, rodzino, w podróż życia zabieram Was. Spakuję sukienkę, na którą oszczędzałam miesiące, niech podziwia mnie słońce. Wezmę pieniądze, by bliskich obdarować prezentami, trzeba wynagrodzić, że nie wszyscy mogli być tu z nami.

 54. NK3VJ
  Do Smiljan by zwiedzić dom Tesli.
  Zabrałbym ze sobą sandały, skarpety i reklamówkę z biedronki coby ludzie wiedzieli skąd pochodzę :D

 55. 2VXKL na wymarzone lenistwo na Bali zabrałabym strój kąpielowy, okulary przeciwsłoneczne i krem na oparzenia :>

 56. NT4Q Wyruszam do Peru – zabieram ze sobą podręcznik „Hodowanie lam dla idiotów”, czapkę hodowcy lam oraz ponczo – jak na hodowcę lam przystało!

 57. 9AATH
  Wyruszę w siną dal i zabiorę ze sobą szeroki uśmiech, masę energii i otwarty umysł :)

 58. zamówienie nr 2XWZ7

  Wyruszam na wyprawę w Himalaje – biorę ze sobą aparat fotograficzny, prowiant i lokalizator GPS

 59. M5R7P Wyruszam do Transylwanii ,zabiorę książkę „Jak postępować z Wampirem”, Czosnek,Kołek

 60. Nr zamówienia B7RMP
  Kierunek – Bieszczady! Zabieram ubrania odporne na deszcz, buty, które wiele już przeszły i „coś” antygrypowego na rozgrzewkę po jesiennych wędrówkach górskimi szlakami.

 61. T8SEX
  sOpOt-Pak. zacznę biurka (kartka,pisak,może kalendarz-żadnych maszyn mobilnych),także pakujemy wypowiedzenie do Szefa z wpisem z sekretariatu „wpłynęło dnia”
  Zaczynamy,nic więcej nie trzeba.Jak mawiał klasyk aktor M. Mastoroianni”Znawca flirtuje na plaży z najbledszą dziewczyną, gdyż ona ma przed sobą najwięcej urlopu”Prawdziwe wakacje poznaje się po tym jak się kończą,a nie jak zaczynają

 62. Światła Manhattanu chcę ujrzeć wieczorem,
  Do Nowego Jorku w podróż się wybiorę.
  Trzy rzeczy w moim bagażu się znajdą:
  Gruby NOTES wrzucę do plecaka na dno,
  By zbierać w nim od gwiazd autografy.
  Potem dobry PRZEWODNIK do plecaka trafi,
  Z nim odkryję miasta kulinarną stronę,
  A gdy głód zostanie już zaspokojony,
  Na zakupach życia całkiem stracę głowę.
  Przyda mi się wtedy skromne KIESZONKOWE!
  DVBMA

 63. EKNJP Barcelona i zabiorę ze sobą 1. odpowiednie ciuchy 2. okulary by wszystko świetnie zobaczyć 3. aparat na kliszę;)

 64. ME8MD

  Chcę jechać na Seszele, zabiorę ze sobą okularki do pływania, wino i tylko dół od bikini

 65. ID zamówienia: ACH5X
  Tam gdzie wyjeżdżam potrzebuje skafander, żywność w puszkach i dzidę laserową do rozganiania kosmitów ;-)
  Wyjazd oczywiście na Słońce, ale trzeba lecieć w nocy bo nie chcę przesadzać z opalaniem

 66. D7CJB –
  Marzy mi się rajska plaża, na 10 rocznicę ślubu, niezapomniany relaks, upojny seks…
  Zabiorę uwodzicielską bieliznę, seksowną sukienkę i sandały na wysokim obcasie :*

 67. N5L3M
  W podróż życia wybiorę się na imprezę życia, czyli festiwal muzyczny Tomorrowland organizowany w Boom w Belgii!Zabiorę ze sobą festiwalowy niezbędnik, czyli kolorowy wianek, namiot i telefon, który pozwoli na uwiecznienie chwil, które zapamiętam do końca swoich dni.Oczywiście zaproszę paczkę roześmianych przyjaciół, bo w końcu będzie mnie na to stać z górą pieniędzy od Was!

 68. PGNMH
  Na wakacje życia wyruszę na rajskie Malediwy. Zamieszkam w domku na oceanie więc na pewno przyda mi się strój kąpielowy. Wylegiwanie się na hamaku pod palmą będę uprzyjemniać sobie dobrą książką, a wspaniałe kolory raf koralowych podczas nurkowania uwiecznię wodoodpornym aparatem. Dodatkowo dobry humor w walizce – obowiązkowy!

 69. RGVGQ
  Na własne wakacje życia wybiorę się na rajską wyspę – dokładnie tam gdzie niebo wieczorami barwi się najcieplejszą pomarańczą, a w dzień będę mógł doświadczyć spokoju i posłuchać spokojnego i rytmicznego szumu fal pod palmą pijąc kokosowe mleko. Zabiorę ze sobą książkę, śpiwór i aparat, z kolei zostawię wszystko, co daje mi kontakt z wszelkimi zmartwieniami, aby cieszyć się w pełni najlepszymi chwilami swojego życia :P!

 70. X2GTZ
  Na wakacje marzeń pojadę do stolicy pięknej Italii – Rzymu. Zabiorę ze sobą rozmówki polsko-włoskie, dobrą koszulę i trochę gotówki. Wszystko po to, aby poznać i rozkochać w sobie zmysłową Włoszkę, z którą będę mógł jeść pizzę do końca życia!

 71. K53N2
  Wybrałabym się w kulinarną podróż dookoła świata, by skosztować specjałów z różnych zakątków świata i które znam już nieco z restauracji pizzaportalu. Zabrałabym: 1) kubki, oczywiście smakowe, by cieszyć się każdym kęsem i łykiem w drodze; 2) nóż, bo a nuż, widelec, wykroi się jakiś ciekawy posiłek, 3) sos, bo przecież na wakacjach nie można być nie w sosie!

 72. XKH6A
  Jadę na Kubę! Zabieram kolorowy kostium kąpielowy, wygodne buty do tańca i aparat by w pięknej opaleniźnie, tańczyć salsę do białego rana, uwieczniając piękne wspomnienia na zdjęciach:)

 73. V9E5H
  Gdy proza życia nas dopada,
  do Paryża pojechać wypada!
  Buty wygodne do zwiedzania
  i aparat do fotografowania.
  Zabiorę też sukienkę śliczną
  na kolację z mężem romantyczną.

 74. UPJYE
  Na wakacje marzeń – raczej pójdę niż pojadę. Piesza wyprawa do Cabo da Roca – najbardziej wysunięty skrawek Europy na zachód kontynentu. 3200 kilometrów! To 3 razy dłuższa trasa niż do tej pory zrobiłem! 5000 zł to dokładnie tyle ile mi trzeba by pokonać te 5 000 000 kroków! Trzy rzeczy: Wygodne japonki, ulubiony zegarek i słoneczne okulary!

 75. VM466
  Na wakacje życia wybrałabym się do wielokulturowego Izraela,
  a przy okazji odwiedziłabym tam mojego dobrego przyjaciela.
  Z nim mapy bym nie potrzebowała,
  więc następujące 3 rzeczy bym tam zabrała:
  APARAT – by uwiecznić piękne wspomnienia,
  wielki KAPELUSZ – by schować się pod nim, gdy nie będzie cienia,
  i BIKINI bo Izrael to kraj „czterech mórz”
  – to właśnie byłaby moich marzeń PODRÓŻ!

 76. UB54L
  Ponieważ jestem fanem niebanalnego zwiedzania, na wakacje życia pojechałbym na wyjazd przez wszystkie dawne republiki Związku Radzieckiego. Na te barwny wyjazd jako pasjonat fotografii na pewno zabrałbym aparat. Poza nim: dobry GPS, żeby nie zgubić się na Ormiańskich bezdrożach i mały zapas pewnego znanego polskiego trunku – na przełamanie barier językowych i nieśmiałości wśród braci Słowian.

 77. XYVYZ
  Mój wymarzony cel podróży to Van w Turcji. Od zawsze chciałam spotkać mieszkające tam piękne „wodne koty”, które z radością pływają w słonych wodach jeziora. Zabrałabym kamerę – by uwiecznić te wyjątkowe chwile, namiot – by mieć gdzie mieszkać przez kilka dni cierpliwego wyczekiwania na brzegu i worek na kota – by zabrać jednego ze sobą. Tak, tak, wiem – worek na kota nie… ;) To worek karmy – by zwabić kociaki :D

 78. CGFM5 Barcelona to miasto pełne słońca, zabytków, kultury, muzeów i …Hiszpanów:)
  Szalony, ale tylko pozornie, genialny Dali i cudowne muzeum jego twórczości… a to przecież tylko jedno z wielu wspaniałych miejsc i budowli.
  Pogoda, która zachęca do jak „najoszczędniejszego” ubierania się, bo słońce po prostu pieści.
  Miasto artystów i twórców, opiewane w opowieściach i książkach, w których uwielbiam się zaczytywać.
  Miasto, stolica Katalonii, kraju ludzi wolnych, dumnych, niezależnych i do wolności dążących.
  Miasto, jedyne w swoim rodzaju, które trzeba zobaczyć, bo słowa nie oddadzą czym ono jest, a i miłość można tam odnaleźć, lub w gorącej atmosferze miasta rozgrzać ponownie.
  …i wszystko to tu można usłyszeć;) Zabieram aparat fotograficzny, najbliższych, czyli rodzinę i przyjaciół oraz… dobry nastrój ! Ruszam w drogę…

 79. Nr zamówienia: PR4MP

  Wakacje życia – zdecydowanie Hawaje,
  Ta podróż w sferze marzeń na razie pozostaje,
  jednak dzięki Wam, na pewno szybko nastanie!
  A co bym zabrał? Już Wam zapodaje!
  Narzeczoną oczywiście – z nią się nie rozstaje,
  aparat – czasami się przydaje,
  i lekkie ubranie, bo tylko takie tam uznaje,
  i już się więcej nie produkuje,
  tylko wyników konkursu z niecierpliwością oczekuje! :)

 80. 6D4QB

  Zabiorę ze sobą poduszkę, by w mieście, które nigdy nie zasypia- Nowym Jorku- wyśnić swój amerykański sen.
  Koniecznie zapakuję też szminkę, by w Paryżu przeżyć romantyczny, francuski pocałunek.
  Do walizki wrzucę też latarkę, by zwiedzając piramidy w Gizie rozjaśnić egipskie ciemności.

 81. EMZ4F
  Gdy urlopu przyjdzie pora, w mig wyruszę nad jeziora
  I to wcale nie tutejsze, lecz nad Bajkał – bo piękniejsze
  Co tu zabrać, oprócz żony? – rzuci ktoś zaciekawiony
  Toć zabiorę – mówię wam – cały mój techniczny kram.
  Komóreczkę – to wiadomo – co by czytać to i owo.
  Wezmę również mą kamerę – filmów nigdy nie zawiele!
  I na koniec – ważna rzecz – trzeba wziąść też GPS :)

 82. SP9MM
  super byłoby się wybrać w skałki! niezbędny będzie (tutaj małe oszustwo względem ilość) szpej, telefon i dużo pozytywnej energii :)

 83. NZ45Y
  Podróż życia spędziłabym z pewnością nurkując gdzieś na dalekich rafach koralowych. Nie mam niestety aż tak pojemnego plecaka, by upchnąć w niego coś więcej niż ukochanego z aparatem, więc trzecią niezbędną rzeczą w podróży będzie oczywiście odwaga do podejmowania każdego, choćby najbardziej ekstremalnego wyzwania! W końcu taki wyjazd zobowiązuje, prawda?

 84. W podróż życia wybiorę się do CHIN. Dlaczego? Jestem zachwycona tym krajem, pełnym sprzeczności, dla nas Europejczyków kontrowersyjnym, wprost „odwróconym”, ale jednocześnie pięknym, w niektórych miejscach dziewiczym i dającym zupełnie nową perspektywę. Chiny nauczyły mnie inaczej patrzeć na świat i nie przejmować się pseudoproblemami, które sobie stwarzamy w Europie. Byłam, wróciłam zupełnie odmieniona i bardzo, bardzo tęsknię. Myślę codziennie. W podróż do Chin wzięłabym SMARTFONA – bez tego w Chinach nie ma życia ( Ci co byli, wiedzą o czym piszę), dobrą, niezniszczalną BUTELKĄ NA WODĘ – to kolejny element wyposażenia, jak klucze do domu przy tyłku ;) oraz ANTYBAKTERYJNY ŻEL DO RĄK – też niezbędny dla białego człowieka, aby przetrwać bez atrakcji żołądkowych i biegunki w świecie, w którym z myciem rąk większość jest na bakier. ;)

 85. B5F6E

  Na wakacje marzeń wyruszę do Rumunii.
  Za górami, za lasami będę podróżować po Transylwanii. Odkryję gdzie zamczysko Draculi kryje swe oblicze, jeśli na MAPIE wszystko dobrze przeliczę. Przez całą drogę CZOSNEK będę jadł, by mnie nie porwał wampir Vlad. Jeśli jednak we mgle mnie zaskoczy nie będę o litość błagał na piękne oczy. Na taką okoliczność będę przygotowany i poczęstuje go CIASTEM mojej mamy:)

 86. H7LDV 

  Podróż życia na Zakhyntos,
  To jak szansa raz na milion.
  Turkusowe morze, plaża,
  Czego więcej mogę chcieć?
  A zabiorę aż 3 rzeczy,
  By w Zatoce Wraku mieć:
  Czapkę pirata, bo chroni przed słońcem,
  Mapę by na wyspie nie zgubić się,
  A że pływać dobrze umiem,
  To spakuję bikini kolorowe,
  Niepotrzebne tutaj koło ratunkowe!

 87. GZMM4
  Mówisz kasa na wakacje?
  Ja mam oko na Maroko!
  Może być już w listopadzie
  i pisząc to wcale nie przesadzę.
  W walizce kiecka wyzywająca
  samego króla Muhammada VI kusząca.
  Może we mnie się zakocha
  to dopiero by była radocha.
  Do kiecy jeszcze wysokie szpilki założę,
  bo mam metr sześćdziesiąt – o mój ty Boże!
  Co jeszcze w niej znajdziesz – dobre pytanie.
  Kasę z pizzy portal, w końcu po to, to wyzwanie!

 88. 7SPTR
  Na własne wakacje życia wybiorę się na rajską wyspę – dokładnie tam gdzie niebo wieczorami barwi się najcieplejszą pomarańczą, a w dzień będę mógł doświadczyć spokoju i posłuchać spokojnego i rytmicznego szumu fal pod palmą pijąc kokosowe mleko. Zabiorę ze sobą książkę, śpiwór i aparat, z kolei zostawię wszystko, co daje mi kontakt z wszelkimi zmartwieniami, aby cieszyć się w pełni najlepszymi chwilami swojego życia :P!

 89. 33255 Wakacje życia to takie… wymarzone? Czyli ogranicza mnie jedynie moja własna wyobraźnia? Chyba wyruszę przed siebie – po prostu, dla mnie liczy się droga. A gdzie trafię, to się okaże. Wezmę na pewno RÓŻOWE OKULARY, moje ulubione – w nich przez każde chmury prześwituje słońce. Garść NIEBIESKICH MIGDAŁÓW i DOBRE BUTY, te siedmiomilowe – niech niosą tam, gdzie marzenia, gdzie wzrok nie sięga!

 90. B3VWX
  Czy będę mogła spełnić marzenie,
  o tej maleńkiej, wyśnionej podróży,
  gdzie każda chwila będzie mieć znaczenie,
  a piasek między palcami będzie się prószył…

  Ze sobą zabiorę tylko co niezbędne
  Kapelusz, sukienkę oraz mały kocyk
  By w dzień na Kanarach podziwiać, co piękne
  A wieczorem otulić się przed chłodem nocy

 91. HWEKU
  Wyruszę na Księżyc. Zabiorę odkurzacz by oczyścić przestrzeń z pyłu, bo mam alergię! Teleskop by spojrzeć na Ziemię z perspektywy. Okaże się pewnie, że nasze ziemskie problemy nie są wcale takie duże. No i butelkę szampana. To będą pierwsze tego typu wakacje w skali świata i wypadałoby to uczcić. Domek letniskowy na Księżycu już mam. Jeśli wygram zdradzę Wam sekret jak tanio kupić działkę!

 92. H63QW
  Wyruszę do Jarnołtówka, gdyż jeździłam tam jako dziecko. Miejscowość znajduje się w górach i zaznałam tu wiele miłości rodzinnej. Do dzisiaj pielęgnuję wspomnienia sprzed 20 lat. Zabrałabym ze sobą; APARAT, gdyż fotografia to moja pasja, PAMIĘTNIK, który pisałam, mając 7 lat, dziecięcym językiem opisujący wspomnienia z tego urokliwego miejsca, PIELUSZKI, gdyż rok temu zostałam mamą.

 93. EY88E W podróż za jeden uśmiech, w pogoni za horyzontem, wyruszę z dynksem, wihajstrem i dysbonkobulatorem.

 94. X8J5U
  Wyruszę do Londynu, aby odwiedzić najlepszą przyjaciółkę, której nie widziałam aż dwa lata! Spakuję polską kiełbasę własnej roboty, którą robi moja mama. Wezmę ze sobą także album ze wspólnymi zdjęciami, aby móc wspominać, najpiękniejsze lata naszego życia. Nie zapomnę o prezencie dla synka Moniki: pięknym kombinezonie, bo przyjaciółka trzy miesiące temu, została mamą ślicznego chłopca.

 95. Jadę do Włoch, do Rzymu, do tego samego Rzymu, który był celem mojej pierwszej podróży za granicę, kiedy otworzyły się drzwi świata, kiedy okazało się, że niebo może być jeszcze bardziej niebieskie. Od tamtej pory horyzont jest w moich oczach odrobinę dalej. Co ze sobą biorę: wygodne buty, by wbiegać po schodach nowych i starych, lekko i ze śmiechem. Pamięć o Pollyannie, która zamiast denerwować się kolejkami, cieszyłaby się, że może w ogóle tu być. Garść zamglonych wspomnień jako jedyną mapę, by szukać własnych kroków wśród pajęczyn zapomnienia. Co ze sobą przywiozę: refleksy słońca we włosach. Szczęśliwie po latach odnalezioną potrzebę przygody. Niebo najbłękitniejsze zachowane w duszy, na dni pochmurne, dosłownie i metaforycznie.

  Numer zamówienia: R9M7H

 96. 8MZ6X

  Polecę do Las Vegas wypocząć,
  od polityków odpocząć.
  Od reklam, szefa i marketów,
  kolejek, terminów i wszystkich bzdetów.
  Zabiorę ze sobą mój GPS,
  żeby mnie nie dopadł stres.
  Wezmę też laptopa,
  co by nie była żadna wtopa.
  I nie zapomnę przyjaciela –
  z dokumentami portfela.
  Z podróży wrócę z walizką pieniędzy
  i już nie będzie u mnie nędzy.
  Wygram dolary w kasynie –
  przyjadę do kraju w wypasionej limuzynie!

 97. KDBKS

  Wybiorę się do gorącego MEKSYKU,
  pojeździć na wielkim byku!
  I na te wakacje mam receptę gotową:
  spędzę je z teściową!
  Liczę, że ułoży się nasza relacja,
  jak nie to zostanie na wakacjach…
  A do walizki włożę: po pierwsze MŁOTEK GUMOWY,
  by służbowe myśli wybić z głowy,
  po drugie ŚRUBOKRĘCIK –
  by się w atmosferę odpoczynku wkręcić
  i po trzecie MIARĘ ZWIJANĄ,
  by poziom szczęścia mierzyć co rano!

 98. Nr zamówienia: E778W

  Wyruszę do Japonii i zabiorę aparat, ulubione buty oraz pojemny plecak na pamiątki.

 99. L3WWF Że niby na stare lata to tylko all inclusive i wygodny leżaczek?! Phi, ja zamiast do sanatorium, w kampera i do Disneylandu! Zabieram wnuka, męża pryka (w sumie kierowcy potrzeba) i ahoj przygodo! A spakujemy aparat (żeby potem sąsiadeczkom szczęki powypadały, jak zobaczę mnie na bungee), zapałki (żeby codziennie ognicho przed kamperem rozpalać) i maść na stare kości (ale to ciii!)

 100. 97Q7Y
  Na wakacje życia planowałam wyruszyć w tym roku, niestety uległam wypadkowi i całe oszczędności zainwestowałam w powrót do zdrowia. Jestem już w dobrej formie i z pustym portfelem.. także za wygraną zrealizowałabym wymarzoną wyprawę na Kretę! Trzy niezbędne rzeczy to: przewodnik po wyspie, kapelusz chroniący przed słońcem oraz wygodne buty w których zwiedzę wyspę wzdłuż i wszerz :)

 101. T3H8Y
  Pojadę gdzieś na bezludną wyspę tak żeby się odciąć od świata i wezmę ze sobą 3 piekne dziewczyny z różnych kontynentów, więcej do szczęścia nie będzie potrzeba.

 102. GFHMQ

  „Za wszelką cenę” chcę zwiedzić POLSKĘ! W Tatrach pokazać, że „Nie ma mocnych” i jeżdżąc na nartach stać się jednym z „Siedmiu wspaniałych”. W Trójmieście „Przełamując fale” kąpać się w Morzu Bałtyckim, a na Mazurach nim zapadnie „Zmierzch” przeżyć „Krótki film o miłości”. Zabrałabym ODKURZACZ by wciągnął „Czarne chmury”, ŻELAZKO żeby dodało mi pary i PRALKĘ, żeby prała moje wszystkie brudy.

 103. B97WJ Zabiorę do słonecznej Krainy Spełnionych Marzeń wielką różową walizkę ( w komplecie z jej uroczą właścicielką, bez której nie wyobrażam sobie wakacji), czasozatrzymywacz( aby nasze rozkoszne chwile trwały wiecznie) oraz smartfon ( aby rajskie rarytasy z pizzaportal.pl pieściły co dzień nasze podniebienia)

 104. 3UDJD

  Co bym zabrał w taką podróż? Oczywiście smartfon, kartę kredytową oraz aparat! Podróżniczych marzeń mam wiele… może wybrać Australię, gdzie zaprzyjaźniłbym się z kangurami? A może boskie Rio de Janeiro? Albo USA, gdzie przejadę motocyklem słynną drogę 66?

  Więcej dowiecie się w filmiku, który nakręciłem specjalnie z tej okazji :)!

  https://www.youtube.com/watch?v=9jqYMESJIz4

 105. Brazylia z upraw kakaowca słynie,
  Więc chętnie do tego kraju popłynę,
  By zamiast siedzieć na nudnych wykładach
  Odkrywać skąd bierze się czekolada.
  Słownikiem nie będę już zawracać głowy,
  Od czego jest uśmiech i język migowy,
  Trzy puste walizki w podróż ze mną jadą,
  Wypełnię je po brzegi pyszną czekoladą!

  Q3A97

 106. P5JHM
  STAROŻYTNA GRECJA to kierunek moich wojaży. Nie wehikuł czasu, a magiczna LIRA ORFEUSZA mnie tam zabierze. Na SKRZYDŁACH DEDALA uniosę się wysoko i spojrzę z góry na Pola Elizejskie. Z daleka zobaczę mojego przyjaciela, Dionizosa. Na pewno będę miał okazję skosztować jego dojrzałego wina. Jestem przekonany, że potem wrócę do domu jak po sznurku. A to dlatego, ponieważ zabiorę ze sobą NIĆ ARIADNY.

 107. UTHUT
  Ludzie, stragany, pyszne jedzenie,
  Od tego się zacznie moje marzenie.
  Po kilku dniach spędzonych w Bangkoku
  Polecę szukać spokoju i pięknego widoku.
  Plaża, słońce i świeże kokosy,
  Morska bryza rozwieje mi włosy.
  Na te wojaże już plecak pakuję,
  UŚMIECH, co każdą sytuację ratuje.
  Do tego cały zapas CIERPLIWOŚCI,
  By nie narzekać w razie trudności.
  Ostatnią rzeczą, którą zabiorę
  Jest CIEKAWOŚCI cały worek!

 108. CRQ6M Chcę jechać jak najdalej na północ! z ciepłym ekwipunkiem, dobrym aparatem i czystą cierpliwą głową swoją i mego chłopaka, by łapać najbarwniejsze, spektakularne zorze polarne i gdzie jednym liczącym się zmartwieniem będzie brak czystego gwiaździstego nieba.

 109. UGJDC
  Na wycieczkę swojego życia wybrałbym się do Las Vegas, gdzie jest dużo atrakcji dla turystów. Ze sobą bym zebrał Telefon do selfie, powerbanka i czapeczkę aby słoneczko nie przeszkadzało w tych tropikach.

 110. 9ZMM9
  Podróż byłaby do Francji z moją ukochaną. Byśmy ze sobą wzieli aparat, okularki oraz woreczek na pamiątki dla naszych znajomych.

 111. 3R7S7
  Gdzie na wakacje? Wybieram Chorwację! Kamienne plaże i klify cudne, maleńkie wyspy wiecznie bezludne. W bagaże na wojaże spakuję:
  1) gruby koc – bo plaże są kamieniste, poza tym na grubym kocu wyglądałabym szczupło;
  2) minilatarkę – do zwiedzania latarni morskich, gdyż podobno najciemniej pod latarnią właśnie;
  3) opaskę na oko – prowadzę auto zgodnie z przepisami, a chciałabym poczuć się piratem.

 112. DZHTW Na wakacje życia wyjeżdżam na Islandię. Zabieram ze sobą buty – wygodne, aby móc na nogach zwiedzić wszystko wzdłuż i wszerz, ale jednocześnie na tyle wyjściowe, aby móc odwiedzać miejsca, gdzie spotkać można mieszkańców tej pięknej wyspy, poznając ich kulturę; mapę – aby nie zgubić się oraz nie przegapić żadnego istotnego miejsca; aparat – żeby uwiecznić to niezwykłe połączenie lodowego krajobrazu ze zjawiskami wulkanicznymi

 113. 8389V
  Wenecja – zabiorę – okulary, ulubione danie spaghetti aby zjeść na łodzi wspólną kolację, zabiorę także i świece

 114. Dzień dobry, mam nadzieję, że konkurs zostanie rozstrzygnięty zgodnie z regulaminem, tj, zostanie nagrodzona praca TEKSTOWA, a nie filmik osoby, która próbuje obejść regulamin. W wielu konkursach nieuczciwe osoby próbują wysyłać dodatki zamiast tekstu, licząc, że jury złapie się na taki przejaw wątpliwej kreatywności. Nie startuje się łódką w zawodach pływackich i nie wysyła się filmików na konkurs pisemny. Przypominam o zapisie w regulaminie: „6. Zgłoszenie konkursowe nie może być dłuższe niż 400 znaków” i mam nadzieję, że tylko owe znaki są brane pod uwagę przy wyłonieniu laureatów. Regulamin obowiązuje bowiem zarówno organizatora, jak i wszystkich bez wyjątku uczestników.

 115. Hej :)
  Dziękujemy za Twój komentarz. Oczywiście Komisja Konkursowa w pierwszej kolejności sprawdzi zgodność zgłoszeń z Regulaminem Konkursu! Czuwamy nad sprawiedliwym rozstrzygnięciem! :)

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*