Typujesz, Zyskujesz! Mecz Portugalia – Walia!

Typujesz, zyskujesz… rabat!
Pula rabatu zwiększa się dzięki Tobie!

Finał największej futbolowej imprezy tego roku tuż, tuż, ale zanim dowiemy się, kto zagra w finale EURO 2016, czekają na nas mecze półfinałowe. Wynik meczu Portugalia – Walia może nas bardzo mocno zaskoczyć. Drużyny są nieprzewidywalne, a Ty jaki wynik typujesz?

Pamiętaj – Typujesz, zyskujesz!

Wytypuj prawidłowy wynik meczu Portugalia – Walia, a otrzymasz od nas kod rabatowy. Swoim komentarzem pod tym postem zwiększasz ogólną pulę rabatu o 1 zł (rabat zależy od Ciebie).

Ważne! Nagradzamy każdy prawidłowo obstawiony wynik meczu Portugalia – Walia. Wartość rabatu jest uzależniona od liczby komentarzy. 1 komentarz = 1 zł do puli rabatu. Pula rabatu zostanie podzielona na osoby, które prawidłowo wytypują wynik meczu Portugalia – Walia.

Do dzieła! Typujesz, zyskujesz!

Nie zapomnij podać swojego typu TUTAJ dla meczu Niemcy – Francja.

ZASADY KONKURSU W PIGUŁCE:

1. Konkurs trwa od 5 lipca do 6 lipca 2016 roku do godziny 20:59.
2. Zadanie polega na udzieleniu odpowiedzi pod postem konkursowym na naszym profilu na facebooku na pytanie: Jaki będzie wynik meczu Portugalia – Walia w dn. 06.07.2016 w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016?
3. Wskazanie wyniku musi być jednoznaczne, w kolejności Portugalia – Walia lub w innej kolejności z dopiskiem jednoznacznie wskazującym ilość goli przypisaną do każdego kraju lub ze wskazaniem kraju zwycięskiego w meczu.
4. W Konkursie będą brane pod uwagę wyłącznie Zgłoszenie nieedytowane, lub których edycja nie zmienia prawidłowości odpowiedzi na Pytanie Konkursowe po upływie czasu trwania Konkursu.
5. Jedna osoba może zgłosić się w Konkursie jeden raz. W przypadku większej ilości zgłoszeń, żadne zgłoszenie danej osoby nie będzie brane pod uwagę podczas ustalania Puli Rabatu oraz przyznawania Kodów Rabatowych.
6. Pula rabatów jest uzależniona od ilości prawidłowych zgłoszeń otrzymanych w czasie trwania Konkursu. Każde zgłoszenie zwiększa pulę rabatów o 1 zł.
7. Pula rabatu zostanie podzielona między Zwycięzców. Komisja Konkursowa nagrodzi Kodem Rabatowym Autorów wszystkich prawidłowych typów wyniku meczu. Kod będzie ważny przy płatności online, do 31.07.2016 w restauracjach dostępnych ma PizzaPortal.pl.
8. Kody Rabatowe zostaną przekazane Zwycięzcom w wiadomości prywatnej na facebooku do dnia 24.07.2016.
9. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

Regulamin Konkursu znajdziesz tutaj.

One Comment

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*