Typujesz, Zyskujesz! Mecz Niemcy – Francja!

Wytypuj rabat dla siebie.
Pula rabatu zwiększa się dzięki Tobie!

Nie ma co się dziwić, półfinały EURO 2016 zagwarantują nam prawdziwą dawkę piłkarskich emocji! Mecz Niemcy – Francja to będzie istne starcie gigantów na jednym boisku. Nie możemy się doczekać, z jakim wynikiem zakończy się ten mecz. A Ty jak typujesz?

Pamiętaj – Typujesz, zyskujesz!

Wytypuj prawidłowy wynik meczu Niemcy – Francja, a otrzymasz od nas kod rabatowy. Swoim komentarzem pod tym postem zwiększasz ogólną pulę rabatu o 1 zł (rabat zależy od Ciebie).

Ważne! Nagradzamy każdy prawidłowo obstawiony wynik meczu Niemcy – Francja.

Wartość rabatu jest uzależniona od liczby komentarzy. 1 komentarz = 1 zł do puli rabatu. Pula rabatu zostanie podzielona na osoby, które prawidłowo wytypują wynik meczu Niemcy – Francja.

Do dzieła! Typujesz, zyskujesz!

Nie zapomnij podać swojego typu TUTAJ dla meczu Portugalia – Walia.

ZASADY KONKURSU W PIGUŁCE:

1. Konkurs trwa od 5 lipca do 7 lipca 2016 roku do godziny 20:59.
2. Zadanie polega na udzieleniu odpowiedzi pod postem konkursowym na naszym profilu na facebooku na pytanie: Jaki będzie wynik meczu Niemcy – Francja w dn. 07.07.2016 w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016?
3. Wskazanie wyniku musi być jednoznaczne, w kolejności Niemcy – Francja lub w innej kolejności z dopiskiem jednoznacznie wskazującym ilość goli przypisaną do każdego kraju lub ze wskazaniem kraju zwycięskiego w meczu.
4. W Konkursie będą brane pod uwagę wyłącznie Zgłoszenie nieedytowane, lub których edycja nie zmienia prawidłowości odpowiedzi na Pytanie Konkursowe po upływie czasu trwania Konkursu.
5. Jedna osoba może zgłosić się w Konkursie jeden raz. W przypadku większej ilości zgłoszeń, żadne zgłoszenie danej osoby nie będzie brane pod uwagę podczas ustalania Puli Rabatu oraz przyznawania Kodów Rabatowych.
6. Pula rabatów jest uzależniona od ilości prawidłowych zgłoszeń otrzymanych w czasie trwania Konkursu. Każde zgłoszenie zwiększa pulę rabatów o 1 zł.
7. Pula rabatu zostanie podzielona między Zwycięzców. Komisja Konkursowa nagrodzi Kodem Rabatowym Autorów wszystkich prawidłowych typów wyniku meczu. Kod będzie ważny przy płatności online, do 31.07.2016 w restauracjach dostępnych ma PizzaPortal.pl.
8. Kody Rabatowe zostaną przekazane Zwycięzcom w wiadomości prywatnej na facebooku do dnia 24.07.2016.
9. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

Regulamin Konkursu znajdziesz tutaj.

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*