Typujesz, decydujesz, zyskujesz RABAT!

Ustrzel rabat dla siebie.
Pula rabatu zwiększa się dzięki Tobie!

EURO 2016 trwa. Zwycięski mecz naszej reprezentacji za nami, a wczorajszy remis z Mistrzami Świata to prawie jak wygrana. Przed nami kolejne sportowe emocje i kolejna odsłona… Typujesz, decydujesz, zyskujesz!

Wytypuj prawidłowy wynik meczu Ukraina – Polska, a otrzymasz od nas kod rabatowy.
Swoim komentarzem pod tym postem zwiększasz ogólną pulę rabatu o 1 zł (rabat zależy od Ciebie).
Ważne! Nagradzamy każdy prawidłowo obstawiony wynik meczu Ukraina – Polska.

Wartość rabatu jest uzależniona od liczby komentarzy. 1 komentarz = 1 zł do puli rabatu. Pula rabatu zostanie podzielona na osoby, które prawidłowo wytypują wynik meczu Ukraina – Polska.

Do dzieła! Typujesz, decydujesz, zyskujesz!

ZASADY KONKURSU W PIGUŁCE:

 • Konkurs trwa od 17 czerwca do 21 czerwca 2016 roku do godziny 17:59.
 • Zadanie polega na udzieleniu odpowiedzi pod postem konkursowym na naszym profilu na facebooku na pytanie: Jaki będzie wynik meczu Ukraina – Polska w dn. 21.06.2016 w ramach Mistrzostw Europy 2016?
 • Wskazanie wyniku musi być jednoznaczne, w kolejności Ukraina – Polska lub w innej kolejności z dopiskiem jednoznacznie wskazującym ilość goli przypisaną do każdego kraju.
 • W Konkursie będą brane pod uwagę wyłącznie Zgłoszenie nieedytowane, lub których edycja nie zmienia prawidłowości odpowiedzi na Pytanie Konkursowe po upływie czasu trwania Konkursu.
 • Jedna osoba może zgłosić się w Konkursie jeden raz. W przypadku większej ilości zgłoszeń, żadne zgłoszenie danej osoby nie będzie brane pod uwagę podczas ustalania Puli Rabatu oraz przyznawania Kodów Rabatowych.
 • Pula rabatów jest uzależniona od ilości prawidłowych zgłoszeń otrzymanych w czasie trwania Konkursu. Każde zgłoszenie zwiększa pulę rabatów o 1 zł.
 • Pula rabatu zostanie podzielona między Zwycięzców. Komisja Konkursowa nagrodzi Kodem Rabatowym Autorów wszystkich prawidłowych typów wyniku meczu. Kod będzie ważny przy płatności online, do 30.06.2016 w restauracjach dostępnych ma PizzaPortal.pl.
 • Kody Rabatowe zostaną przekazane Zwycięzcom w wiadomości prywatnej na facebooku do dnia 26.06.2016.
 • Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie. Zobaczcie pełny regulamin Konkursu.

4 Comments

 1. Piotr :)
  Zgłoszenia w tym Konkursie przyjmowaliśmy pod naszym postem na facebooku. :) Zachęcamy do obserwowania naszego profilu, aby być na bieżąco z przyszłymi konkursami i promocjami!

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*