TOP Zamówienie – konkurs na naszym Facebooku – WYNIKI

top zamówienie

Zazwyczaj zamawiacie to samo w sprawdzonej restauracji, a może za każdym razem próbujecie nowych smaków? Opiszcie nam swoje TOP Zamówienie, a atrakcyjne nagrody lub kody rabatowe na kolejne smaczne dania będą Wasze!

W komentarzu na naszym profilu na Facebooku, pod konkursowym postem, opiszcie swoje TOP Zamówienie, które złożyliście lub mielibyście ochotę złożyć na PizzaPortal.pl. Pamiętajcie o dodaniu do swojego opisu linku, który będzie odnosił do restauracji, w której można złożyć TOP Zamówienie. W menu tego lokalu muszą znajdować się dania, o których wspomnicie w komentarzu. Napiszcie, dlaczego te potrawy składają się na Wasze TOP Zamówienie, im ciekawszy, kreatywny i oryginalny komentarz, tym lepiej!

Wiele niepowtarzalnych dań znajdziecie w menu Najlepszych Restauracji online na naszym portalu! W tych lokalach codziennie można złożyć swoje TOP Zamówienie :>

DO ZGARNIĘCIA

W konkursie Top Zamówienie wyróżnimy 10 zgłoszeń! Zwycięzca Nagrody I stopnia zgarnie stylowy Polaroid i zapas 30 wkładów na wykonanie niepowtarzalnych zdjęć! Ten aparat idealnie nadaje się również do fotografowania jedzenia. Weźcie udział w konkursie, wygrajcie Polaroid, a jeszcze zdążycie wziąć udział w naszym innym konkursie, trwającym na Instagramie ;>

MIEJSCE I – Aparat Polaroid Z2300 + wkłady Polaroid Z2300 (30-PACK)

MIEJSCE II – gadżet PizzaPortal.pl: Power Bank 2200mAh, Kod Rabatowy do wykorzystania na PizzaPortal.pl o wartości 50zł przy zamówieniu z płatnością online;

MIEJSCE III – gadżet PizzaPortal.pl: Selfie stick, Kod Rabatowy do wykorzystania na PizzaPortal.pl o wartości 50zł przy zamówieniu z płatnością online;

MIEJSCE IV-X – Kody Rabatowe o wartości 25zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl przy płatności online.

ZASADY KONKURSU W PIGUŁCE:

  1. Konkurs trwa w dniach: 12 listopada – 19 listopada 2015 roku do godziny 23:59.
  2. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na blogu organizatora do dnia 30.11.2015r., do godziny 23:59 oraz w komentarzu pod konkursowym postem na profilu facebookowym Organizatora.
  3. Zwycięzcy w ciągu 5 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników będą zobowiązani do podania, w wiadomości prywatnej na profilu Facebookowym, swojego adresu mailowego, na który zostanie wysłana wiadomość w celu ustalenia szczegółów przekazania Nagrody.
  4. Aby wziąć udział w Konkursie należy zamieścić odpowiedź w formie komentarza pod postem z zadaniem konkursowym na fanpage’u PizzaPortal.pl na Facebooku https://www.facebook.com/pizzaportal.zamow.online oraz umieścić link odnoszący do menu restauracji, w której można zamówić opisywane potrawy. Zadanie polega na opisaniu swojego TOP zamówienia, które można złożyć na PizzaPortal.pl. Należy napisać dlaczego to jest TOP Zamówienie oraz dodać do odpowiedzi link odnoszący do konkretnej restauracji.
  5. Jedna osoba może zamieścić dowolną liczbę odpowiedzi.
  6. Zgłaszane odpowiedzi muszą być przejawem osobistej twórczości Uczestnika Konkursu. Uczestnik ponosi za nie pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).
  7. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
  8. Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: [email protected]pizzaportal.pl.

Pełny Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ!

Już w zeszłym roku pytaliśmy Was o Wasze najlepsze zamówienia na PizzaPortal.pl. Mamy nadzieję, że przez te 12 miesięcy pojawiły się kolejne zamówienia, które śmiało możecie nazwać TOP! Jak już znajdziecie na naszym portalu swoje ulubione dania, zamówcie je i sprawdźcie, co pożytecznego możecie robić, czekając na dostawę :>

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

WYNIKI KONKURSU

Konkurs rozstrzygnięty! Dziękujemy za mnóstwo opisów Waszych najlepszych lub wymarzonych zamówień na PizzaPortal.pl! Cieszymy się, że mogliśmy wybrać 10 nagrodzonych!

MIEJSCE I – Aparat Polaroid Z2300 + wkłady Polaroid Z2300 (30-PACK) otrzymuje Kasia Adamek.

MIEJSCE II – gadżet PizzaPortal.pl: Power Bank 2200mAh, Kod Rabatowy do wykorzystania na PizzaPortal.pl o wartości 50zł przy zamówieniu z płatnością online wędrują do Marty Gawrońskiej.

MIEJSCE III – gadżet PizzaPortal.pl: Selfie stick, Kod Rabatowy do wykorzystania na PizzaPortal.pl o wartości 50zł przy zamówieniu z płatnością online zdobył Tomasz Botwina.

MIEJSCA IV-X – Kody Rabatowe o wartości 25zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl przy płatności online:

Ewa Cybulska
Roma Adrianna Michalak
Paweł Kowalski
Tomasz Dorożyński
Marzena Anna
Magdalena Spałek
Inga Malinowska

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o zgłoszenie się do nas w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku, w celu ustalenia szczegółów przekazania nagród.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*