This is FIT! PizzaPortal.pl to nie tylko pizza!

Przestaw się na zdrowy tryb życia z PizzaPortal.pl!

Pogoda za oknem coraz lepsza, zimowe swetry idą w odstawkę, a rower aż się prosi żeby go odkurzyć. Nadchodzi wiosna, a więc czas na This is FIT!

Z przyjemnością informujemy, że z tej okazji nasza strona zyskała nową funkcjonalność. Od dzisiaj, obok filtrów „Popularność” i „Ocena”, znajdziecie również filtr „FIT”.

Specjalnie dla Was, wspólnie z dietetyczką Anetą Strelau, przygotowaliśmy zestawienie dań zdrowej kuchni. Restauracje oznaczone specjalną, zieloną etykietą FIT, w swoim menu oferują zdrowe, pełnowartościowe dania.Fresh salad

Pamiętajcie, że to równowaga różnorodnych produktów, serwowanych w odpowiednich proporcjach, przy wykorzystaniu odpowiednich technik kulinarnych powoduje, że dania kuchni FIT są tak smaczne i zdrowe.

This is FIT – nie tylko kuchnia!

Przez następny miesiąc, śledźcie naszego bloga oraz nasz profil Facebook. Przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji, które z pewnością uprzyjemnią Wam przechodzenie na zdrową stronę życia! Zapraszamy rónież do zapoznania się z wywiadami, które przeprowadziliśmy z restauratorami prowadzącymi kuchnię FIT.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedźcie stronę: blog.pizzaportal.pl/fit

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*