Targi FOOD to GO

Zachęcamy do odwiedzenia III edycji targów dla Gastronomii, Lodziarni, Pizzerii, Barów Szybkiej Obsługi i Cateringu FOOD to GO, które odbędą się 5-6 lutego 2013r. w hali AMBER EXPO w Gdańsku. Program tegorocznych targów zapowiada się wyjątkowo ciekawie, m.in. będzie można wziąć udział w konkursie organizowanym przez PizzaPortal.pl Szczegóły na temat wydarzenia poznacie odwiedzając stronę www.easyfairs.com/pl.

Targi FOOD to GO to jedyne tego typu wydarzenie na Pomorzu kierowane do przedstawicieli branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Podobnie jak w latach poprzednich Targi FOOD-to-GO kierowane są do wszystkich związanych z branżą gastronomiczną i hotelarską. Organizatorzy zadbali o to, by na Targach znaleźli się nie tylko profesjonaliści związani z branżą, ale także regionalni producenci tradycyjnej żywności i lokalne stowarzyszenia promujące zdrowy tryb życia i przywiązanie do regionu. Celem III edycji FOOD-to-GO jest pokazanie, że gastronomia jest branżą, która pomimo wszechobecnego kryzysu wciąż się rozwija. Dlatego na Targach pojawią się m.in. najnowocześniejsze wyposażenia do barów szybkiej obsługi, punktów gastronomii, kafeterii i barów koktajlowych, systemy dystrybucji przekąsek i napojów, maszyny pakujące dla dań na wynos, dodatki do dań, dania gotowe i napoje, sprzęt cateringowy, mobilna gastronomia, środki czystości i wiele innych rozwiązań związanych z gastronomią.

Miejsce:
AMBER EXPO Exhibition Centre
ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

Godziny otwarcia:
Wtorek, 5 luty 2013 r.: 10:00 – 16:30
Środa, 6 luty 2013 r.: 10:00 – 16:00

Zarejestruj się!

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*