Szukamy TOP Zdjęcia dania – WYNIKI konkursu na Instagramie!

top zdjęcia dania

W akcji Top Takeaway wszystko musi być TOP! Najlepsze są nie tylko restauracje, które serwują najsmaczniejsze potrawy! Od dzisiaj przez trzy tygodnie będziemy szukać na Instagramie TOP Zdjęcia Waszego ulubionego dania! Zróbcie ciekawą fotkę, a nagrody będę Wasze!

Już w zeszłym roku radziliście w konkursie, jak zrobić znakomite zdjęcie jedzenia. Teraz nadeszła pora, aby słowne wskazówki wcielić w życie! Weźcie smartfony do ręki i pstryknijcie dobre zdjęcie ulubionej potrawy! Nie oceniamy Waszych kulinarnych upodobań, liczy się tylko Wasza kreatywność i fantazyjność zdjęcia. Pamiętajcie, żeby zgłoszenia konkursowe były oryginalne! Ugotowaliście niepowtarzalne danie, a może zamówiliście coś z kuchni świata na PizzaPortal.pl? Pokażcie nam to co jecie i to, co lubicie najbardziej! Najtrudniejsze w tym zadaniu jest chwilowe wstrzymanie się przed zjedzeniem dania, żeby… zdążyć zrobić świetne konkursowe zdjęcie ;>

Niepowtarzalne zdjęcia wrzucajcie na swój Instagram! Koniecznie pamiętajcie o dodaniu do konkursowego zdjęcia #TopTakeaway oraz o otagowaniu go @pizzaportalpl! Tylko tak otagowane i oznaczone zdjęcia, dodane w czasie trwania konkursu, będę liczyły się w walce o zwycięstwo :> Jeśli nie macie pomysłu na danie, poszukajcie w menu naszych Najlepszych Restauracji online! Na pewno znajdziecie tam potrawy, które nie tylko wyśmienicie smakują, ale także dobrze wyglądają, a co za tym idzie, idealnie pasują do naszego konkursu!

NAGRODY

Kochamy jedzenie, a pysznych i apetycznie wyglądających dań jest tak wiele, że w konkursie wyróżnimy 10 zgłoszeń! Konkurs na TOP Zdjęcie dania nie może obyć się bez nagrody związanej z fotografią! Dlatego Zwycięzca Nagrody I stopnia zgarnie stylowy Polaroid i zapas 30 wkładów, na wykonanie niepowtarzalnych zdjęć!

MIEJSCE I – Aparat Polaroid Z2300 + wkłady Polaroid Z2300 (30-PACK)

MIEJSCE II – gadżety PizzaPortal.pl: Power Bank 2200mAh, słuchawki przewodowe, Kod Rabatowy (w formie zdrapki) do wykorzystania na PizzaPortal.pl o wartości 10zł przy zamówieniu za min. 30zł z płatnością online.

MIEJSCE III – gadżety PizzaPortal.pl: Selfie stick, słuchawki przewodowe, Kod Rabatowy (w formie zdrapki) do wykorzystania na PizzaPortal.pl o wartości 10zł przy zamówieniu za min. 30zł z płatnością online.

MIEJSCE IV-X – Kody Rabatowe o wartości 25zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl przy płatności online.

ZASADY KONKURSU W PIGUŁCE:

  1. Konkurs trwa w dniach: 4 listopada – 25 listopada 2015 roku do godziny 23:59.
  2. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na blogu Organizatora, w najpóźniej w dniu 09.12.15r., do godziny 23:59 oraz w serwisie Instagram, na profilu PizzaPortal.pl: https://instagram.com/pizzaportalpl/.
  3. Zwycięzcy w ciągu 5 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników będą zobowiązani do podania, w wiadomości prywatnej na Instagramie, swojego adresu mailowego, na który zostanie wysłana wiadomość w celu ustalenia szczegółów przekazania Nagrody.
  4. Aby wziąć udział w Konkursie należy zamieścić zdjęcie na Instagramie przedstawiające ulubioną potrawę Uczestnika Konkursu. Każde zgłoszenie powinno zostać opatrzone jednym hashtagiem: #TopTakeaway oraz oznaczone: @pizzaportalpl.
  5. Uczestnik Konkursu ma za zadanie pokazać na zdjęciu swoją ulubioną potrawę. Zdjęcie dania musi zostać wykonane samodzielnie.
  6. Jedna osoba może zamieścić dowolną liczbę zdjęć.
  7. Zgłaszane zdjęcia muszą być przejawem osobistej twórczości Uczestnika Konkursu. Uczestnik ponosi za nie pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).
  8. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
  9. Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: [email protected].

Pełny Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

WYNIKI KONKURSU!

Ilość znakomitych zdjęć Top Dań w konkursie pozytywnie nas zaskoczyła, było z czego wybierać! Wyróżniliśmy 10 osób, do których powędrują nagrody! Zwycięzców prosimy o napisanie do nas wiadomości prywatnej na naszym Instagramie.

MIEJSCE I – kolejne super fotki, tym razem Polaroidem Z2300 będzie mogła zrobić:

  beti__s

miejsce 1

MIEJSCE II – Power Bank, słuchawki i Kod Rabatowy wędrują do:

izuu__

miejsce 2

MIEJSCE III – Selfie stick, słuchawki i Kod Rabatowy otrzymuje:

anna_kucharska

miejsce 3

MIEJSCE IV-X – Kody Rabatowe o wartości 25zł do wykorzystania na PizzaPortal.pl przy płatności online przekażemy:

na201procent

4

tarfilip

5

agaszg

6

paulita.k

7

tasiaa_1

8

my_name_caroline

9

agata00

10

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*