Wkręć się w sushi – WYNIKI KONKURSU

sushi

Z każdym rokiem na PizzaPortal.pl zamawiacie coraz więcej azjatyckich przysmaków! W Polsce najwięcej zwolenników ma japońskie sushi. Maki i Nigiri już nie ma przed Wami tajemnic ;> Weźcie udział w naszym orientalnym konkursie i zgarnijcie nagrody w stylu sushi!

Dla wielbicieli sushi, japońskiej kultury, fanów mody i organizatorów najlepszych imprez mamy specjalny konkurs na naszym Facebooku. Odpowiedź na zadanie umieśćcie w formie komentarza (nie dłuższym niż 500 znaków bez spacji) pod konkursowym postem.

Konkursowe zadanie brzmi:

Przygotowujesz przyjęcie w azjatyckim stylu. Opisz stylizację swojej osoby lub mieszkania wykonaną w stylu sushi.

Nie ograniczajcie swojej wyobraźni! Poczujcie japoński klimat! Opiszcie nam jak byście ubrali się na imprezę w stylu sushi lub jak wyglądałoby Wasze mieszkanie, przygotowane specjalnie na taką okazję. Zastanówcie się, jaki strój, makijaż, fryzura i jakie dodatki dekoracyjne chcielibyście wykorzystać. Swoimi pomysłami podzielcie się na naszym Facebooku ;>

Nagrodzimy 10 autorów najlepszych komentarzy!

Jeśli jeszcze nie macie swojego pierwszego Sushi Socks Box’a teraz macie szansę go zdobyć, bo partnerem konkursu jest JemSushi. Przygotowaliśmy dla Was supernagrody, niewątpliwe baaaaardzo w stylu sushi ;>

MIEJSCE I – III (nagrody I stopnia): Skarpetki Sushi Socks Box – 5 par – Omlet Tamago, Łosoś, Maki Tuńczyk, Maki Ogórek, Maki Rzepa;

MIEJSCA IV – X (nagrody II stopnia): Skarpetki Sushi Socks Box – 1 para;

ZASADY KONKURSU W PIGUŁCE:

  1. Konkurs trwa w dniach: 1 – 6 marca 2016 roku do godziny 23:59.
  2. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na blogu Organizatora do dnia 13.03.2016r., do godziny 23:59 oraz w komentarzu pod konkursowym postem na profilu facebookowym Organizatora.
  3. Zwycięzcy w ciągu 5 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników będą zobowiązani do podania, w wiadomości prywatnej na profilu Facebookowym, swojego adresu mailowego, na który zostanie wysłana wiadomość w celu ustalenia szczegółów przekazania Nagrody.
  4. Aby wziąć udział w Konkursie należy zamieścić odpowiedź w formie komentarza (maksymalnie 500 znaków bez spacji) pod postem z zadaniem konkursowym na fanpage’u PizzaPortal.pl na Facebooku. Zadanie konkursowe: Przygotowujesz przyjęcie w azjatyckim stylu. Opisz stylizację swojej osoby lub mieszkania wykonaną w stylu sushi.
  5. Jedna osoba może zamieścić dowolną liczbę odpowiedzi.
  6. Jedna osoba może zostać nagrodzona tylko raz.
  7. Zgłaszane odpowiedzi muszą być przejawem osobistej twórczości Uczestnika Konkursu. Uczestnik ponosi za nie pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).
  8. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
  9. Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: biuro@pizzaportal.pl.

Pełny Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ!

Baw się razem z nami!

WYNIKI KONKURSU

Konkurs zakończony i rozstrzygnięty! Najlepsze stylizacje w stylu sushi wybrane! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia :> Niepowtarzalne i oryginalne Sushi Socks Box’y zdobyli:

Nagroda I stopnia: Skarpetki Sushi Socks Box – 5 par:

Kamil Ziółkowski
Monika Kłokosińska
Rafał Rachowka

Nagroda II stopnia: Skarpetki Sushi Socks Box – 1 para:

Krystian Sawicki
Agnieszka Kaleta
Sebuś Dariusz Radomski
Anna Serva
Artur Nogaj
Joanna Paszkowska
Pablo Susz

Dziękujemy za wspólną zabawę! Serdecznie gratulujemy i prosimy nagrodzonych o napisanie do nas wiadomości prywatnej na naszym Facebooku, abyśmy mogli ustalić szczegóły przekazania Nagrody!

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*