Stoisz w kolejkach? Zasiądź do gry! – WYNIKI KONKURSU

Pora zakończyć nasze #nieŚwięta! Po liczbie zgłoszeń do konkursu na Instagramie widać, że nie daliście się porwać świątecznemu szaleństwu! Dziękujemy za wszystkie zdjęcia i filmy, wybór tylko trzech był bardzo trudny! Dlatego dodatkowo postanowiliśmy wyróżnić kodami rabatowymi, o wartości 30 zł każdy, pięć nadesłanych zgłoszeń!

Nagrody, które jeszcze bardziej odciągną Was od świątecznych przygotowań, otrzymują:

I MIEJSCE: Konsola SONY PlayStation 4 500 GB + Grand Theft Auto V

 pauluch – za znakomitą wizualizację w formie filmu, jak do świąt się nie przygotowywać:

 miejsce_1

 

II MIEJSCE : odtwarzacz APPLE iPod Touch 16 GB

antrd – za humor i świetnie odegrane przerażenie na filmiku:

 

miejsce_2

 

III MIEJSCE: odtwarzacz MP3 APPLE iPod

jagodek22 – za pomysł na zdjęcie i kreatywne spędzanie czasu przed Świętami:

 miejsce_3

 

Kody rabatowe otrzymują:

afabiosky

margoniak

pawwwel0

petronelka1

niedziowiedz

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo jeszcze dziś! Dziękujemy za udział w zabawie #nieŚwięta oraz za wszystkie konkursowe zgłoszenia.

Pozdrawiamy nieświątecznie ;>

Załoga PizzaPortal.pl

 

10 Comments

 1. 2 i 3 miejsce ?! to coś zasłużyło żeby tu być ?! wystarczyło było zrobić selfie w lustrze ?! super ! tak dalej ! pozdrawiam

 2. Cześć, dziękujemy za Twoją uwagę. Wybór z tylu nadesłanych zgłoszeń nie był prosty. Dwa pierwsze miejsca to filmiki, a w opublikowanych wynikach umieściliśmy tylko ich screeny.
  Pozdrawiamy,
  Załoga PizzaPortal.pl

 3. faktycznie dziwny wybór z 2 i 3, były lepsze prace, gdzie widać było że ktoś trochę czasu poświęcił

 4. Antrd – brak taga #pizzaportal
  margoniak – nie widać pracy takiego użytkownika

  ale że marcinzabinski żadnej nagrody dziwne, bo to wydawało mi się pewniakiem

 5. Przejrzałam wszystkie osoby z instagrama, jedna w ogóle nie ma zdjęć a otrzymuje nagrodę… , zdjęcie faceta z śniegiem mimo że śniegu nigdzie w Polsce nie ma… , zdjęcie posągu oć mi nieŚwięta 0.o

 6. Maćku, ze względu na dużą ilość zgłoszeń wybór zwycięzców nie był łatwy, długo dyskutowaliśmy nad podziałem miejsc, dlatego Komisja Konkursowa postanowiła przyznać także 5 wyróżnień.

 7. Cześć Piotrze, wybierając zwycięzców oprócz zaangażowania i poświęconego czasu, braliśmy pod uwagę również pomysłowość i oryginalność. Duża liczba zgłoszonych prac, spowodowała, że każdy miał swojego faworyta do zwycięstwa, niestety mogliśmy przyznać tylko 3 nagrody rzeczowe. Pozdrawiamy!

 8. Cześć Paulino, nagrodzone prace spełniły wymogi zawarte w regulaminie i w trakcie trwania konkursu były dostępne na Instagramie. Niestety nie mamy wpływu na to, co dzieje się ze zdjęciem, filmem lub profilem po zakończeniu konkursu. Dziękujemy za Twoje spostrzeżenia, weryfikacja zgłoszeń jest dla nas również bardzo ważna. Pozdrawiamy, Załoga PizzaPortal.pl

 9. Hej lsjnbni! Zgłoszone do konkursu zdjęcia oraz filmy były świetne i na bardzo wysokim poziomie, niestety nie mogliśmy nagrodzić wszystkich. Nadsyłane prace spełniały wymogi regulaminu i w czasie trwania konkursu były oznaczone, a także dostępne na Instagramie. Dziękujemy za Twoje uwagi i pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*