Stoisz w kolejkach? Zasiądź do gry! – konkurs Instagram

Od dzisiaj przez 4 dni macie okazję pokazać nam za pomocą swoich zdjęć lub filmów na Instagramie, jak nie przygotowujecie się do Świąt! Spędzacie czas na kanapie, czytacie książki, gracie w gry, a może bez ustanku ćwiczycie? Właśnie na takie zdjęcia czekamy! Jeśli jednak wpadliście już w wir grudniowych porządków, to oderwijcie się od nich na chwilę! Na zdjęciach lub w filmach pokażcie nam, co byście najchętniej robili, gdyby Święta przygotowywałyby się same?!

Pamiętajcie, że konkursowe zgłoszenie należy umieścić na swoim profilu na Instagramie! Najważniejsze jest otagowanie konkursowej fotografii lub filmu @pizzaportalpl. Nie zapomnijcie o hashtagach: #pizzaportal oraz #nieŚwięta! Zdjęcie lub film podeślijcie nam na adres: socialmedia@pizzaportal.pl, tak by nie było wątpliwości w sprawie danych i autorstwa.

Konkurs trwa od 15.12 do 18.12.2014r. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy 3 najlepsze! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, które mogą okazać się pomocne w nieprzygotowywaniu się do Świąt ;>

Pierwsze miejsce zgarnie Konsolę SONY PlayStation 4 500 GB i grę Grand Theft Auto V,

drugie miejsce otrzyma odtwarzacz APPLE iPod Touch 16 GB,

a trzecie odbierze odtwarzacz MP3 APPLE iPod Shuffle.

ZASADY KONKURSU „STOISZ W KOLEJKACH? ZASIĄDŹ DO GRY!” W PIGUŁCE

 1. Konkurs trwa w dniach: 15 grudnia od godziny 11.00 do 18 grudnia 2014 roku do godziny 23:59.
 2. Uczestnik zostanie powiadomiony o wygranej w ciągu 2 dni roboczych od daty zakończenia Konkursu drogą mailową.
 3. Oficjalnie wyniki zostaną ogłoszone na blogu PizzaPortal.pl dnia 19 grudnia do godziny 23:59.
 4. Aby wziąć udział w Konkursie należy zamieścić zdjęcie lub film na Instagramie. Każde zgłoszenie powinno zostać opisane dwoma hashtagami: #pizzaportal oraz #nieŚwięta oraz otagowane: @pizzaportalpl. Oprócz tego należy przesłać swoje konkursowe zdjęcie lub film na adres mailowy: socialmedia@pizzaportal.pl
 5. Uczestnik Konkursu ma za zadanie pokazać co robi w czasie, gdy nie przygotowuje się do Świąt.
 6. Jedna osoba może zamieścić dowolną ilość zdjęć lub filmów.
 7. Zgłoszone konkursowe zdjęcia i filmy muszą być przejawem osobistej twórczości uczestnika konkursu. Uczestnik ponosi za nie pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).
 8. Organizator po zakończeniu konkursu prześle zwycięzcy kwestionariusz drogą mailową do wypełnienia w celach podatkowych (do dnia 23.12.2014r.).
 9. Po otrzymaniu w wiadomości zwrotnej z wypełnionym kwestionariuszem (do dn. 29.12.2014r.) Organizator dostarczy pod wskazany adres nagrodę, w ciągu 14 dni roboczych.
 10. Uczestnik uprawniony do otrzymania nagrody nie może żądać wymiany przyznanej nagrody na ekwiwalent pieniężny, ani na jakąkolwiek inną nagrodę.
 11. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem przez uczestnika konkursu zgody na treść niniejszych zasad oraz całego Regulaminu.
 12. Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: biuro@pizzaportal.pl.

Pełny Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

One Comment

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*