Sieć pizzerii Stopiątka na PizzaPortal.pl

stopiątka

Przeczytajcie wywiad z Martą Kołakowską – Kierownikiem Sieci Pizzerii Stopiątka. Dowiedzcie się skąd pomysł na taką nazwę oraz jakie pizze najchętniej zamawiają klienci! Zachęcamy do lektury!

Do 15.10 zamawiajcie ze Stopiątki z 10zł rabatem! Kod znajdziecie poniżej!

Sieć Pizzerii Stopiątka to kompilacja wyjątkowego smaku pizzy, doskonałej atmosfery zabawy kultowymi elementami PRL-u i zasad etycznego podejścia do klienta oraz partnera biznesowego.

Gdzie i kiedy została otwarta pierwsza restauracja?

Pierwsza pizzeria została otwarta w 1998 roku w Busku Zdroju. Otwierał ją Marcin Ciesielski, który do tej pory stoi na czele firmy. Dzięki pysznej pizzy i rodzinnej atmosferze miejsce szybko stało się ulubioną pizzerią mieszkańców.

Co było inspiracją do otwarcia pierwszego lokalu?

Doświadczenie i wiedza właściciela od lat zajmującego się rożnymi aspektami gastronomii oraz przede wszystkim miłość do kultowych polskich samochodów, no i oczywiście odziedziczona rodzinnie Syrena 105.

Stąd właśnie pomysł na taką oryginalną nazwę?

Dokładnie! To właśnie królowa szos PRL-u i kultowy samochód złotego okresu polskiej motoryzacji stał się motywem przewodnim konceptu.

Sieć Pizzerii Stopiątka prężnie się rozwija i w szybkim tempie otwierane są nowe lokale. Jakie są Państwa plany na najbliższą przyszłość?

Ciągle zwiększamy liczbę placówek, ale także umacniamy i udoskonalamy system franczyzowy tak, aby móc proponować partnerom biznesowym jak najlepsze warunki do rozwoju własnego lokalu.

Jakie potrawy najchętniej zamawiają klienci?

Króluje pizza, a wśród niej firmowa pozycja Stopiątka. Lubiane są także nowe pizze, dzięki którym można wygrać wycieczkę dla całej rodziny na Wyspy Kanaryjskie m.in: pizza z mascarpone, karczochami lub szynką parmeńską. Dużą popularnością cieszą się również dania lunchowe np. zestaw z chrupiącymi kawałkami kurczaka. W okresie niesprzyjającej pogody klienci kochają rozgrzewającą herbatę 105 z kawałkami pomarańczy, cytryny i goździkami.

Czy preferencje kulinarne różnią się w zależności od miasta? Są pizze, które stają się hitem w jednym mieście, a w innym nie cieszą się popularnością?

Każde miasto ma swoją lokalną specyfikę i klienci mają odmienne gusta, ale nasze menu jest na tyle szerokie, że każdy nasz gość: od małego do dużego, na pewno znajdzie coś dla siebie.

Jaki jest jeden składnik, bez którego nie obejdzie się kuchnia Pizzerii Stopiątka i dlaczego?

Nasze wyjątkowe ciasto do pizzy, którego receptura jest pilnie strzeżoną tajemnicą :>

Czy w historii Stopiątki zdarzyły się jakieś zaskakujące życzenia od Klientów lub zabawna sytuacja, która utkwiła w pamięci?

Myślę że nasi franczyzobiorcy takich anegdot mogliby opowiedzieć wiele, dlatego że w naszych lokalach panuje rodzinna niezobowiązująca atmosfera. Najmłodsi goście mogą w wielu lokalach korzystać z bawialni, a rodzice mają szansę w spokoju pobyć razem i często, pierwszy raz od dawna, skorzystać z chwili wytchnienia ;> Ciekawostką jest, że w wielu naszych pizzeriach, w systemie sprzedażowym, stali goście mają swoje kompozycje pizz podpisane nazwiskiem lub imieniem. Wystarczy że przyjdą lub zadzwonią, a obsługa już wie co będą zamawiać. To zawsze miła sytuacja dla obu stron.

Dlaczego warto zamawiać właśnie w Waszych lokalach?

Warto się przekonać samemu i stworzyć własną listę argumentów :> Moja rodzina i przyjaciele regularnie zamawiają w Stopiątkach właśnie ze względu na doskonały smak i świetną atmosferę. Nieustannie pracujemy także nad promocjami i atrakcjami dla naszych klientów. Warto u nas zamawiać, ponieważ obecnie każdy z klientów może wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest wycieczka all inclusive dla całej rodziny na Wysypy Kanaryjskie, dodatkowo 10 tabletów i 50 zestawów gadżetów 105. Konkurs trwa do połowy grudnia 2015, więc zachęcam do wzięcia udziału w zabawie. Do 15 października klienci PizzaPortal.pl, którzy zamówią w dowolnej Stopiątce mogą liczyć na rabat w wysokości 10zł. Warto więc bawić się i jeść z nami :)

stopiątka

KOD RABATOWY

Kod rabatowy: STOPIATKA ważny do 15.10.2015. Kod upoważnia do 10zł rabatu przy zamówieniu za minimum 20zł, z płatnością online. Nadwyżkę należy dopłacić online. Z kodu można skorzystać tylko raz, w trakcie składania jednego zamówienia.

Pełen regulamin kodów znajdziecie TUTAJ.

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*