Prasa o nas

Witajcie,

Poniżej znajdziecie informacje o nas jakie ukazały się niedawno w prasie.

“Do dziś było tajemnicą, że PizzaPortal.pl kupił swojego największego konkurenta w Polsce, NetKelner.pl. W marcu wykonaliśmy intensywną pracę, aby zintegrować ponad 100 restauracji z systemem PizzaPortal.pl . Dziś NetKelner.pl to nowa strona i znajduje się już na naszej platformie. Szata graficzna bazuje na stronie mat24.se i będzie podlegała drobnym modyfikacjom, ale jej funkcjonalność  pozostaje bez zmian. Mamy nadzieję, że strona będzie łatwiejsza w obsłudze zarówno dla klienta, jak i restauratorów.

NetKelner.pl był drugą co do wielkości po PizzaPortal.pl stroną w Polsce pośredniczącą w zamawianiu jedzenia przez Internet. Od 1 kwietnia Restaurant Partner Polska Sp. z o. o. administruje obiema stronami, co oznacza, że 90 % klientów zamawiających jedzenie przez Internet to klienci obsługiwani przez naszą firmę.

Klient ma teraz możliwość wyboru z jeszcze  szerszej gamy menu tego, co lubi,  korzystając z obu portali, tj. PizzaPortal.pl i NetKelner.pl, natomiast restauracja wchodząca we współpracę z naszą firmą osiąga podwójną korzyść, gdyż jej oferta zamieszczana jest jednocześnie na tych 2 portalach. Co więcej, restauracja może promować swoje menu na stronie bardziej neutralnej i niekojarzącej się tak jednoznacznie z pizzą.

Za ile kupiliśmy NetKelner.pl? To pytanie pozostaje tajemnicą handlową. Czy chcemy kupić innych konkurentów? Raczej nie. W Polsce nie ma już takich konkurentów, których przejęcie dałoby ten sam efekt.”

Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi wiecie troszkę więcej o naszych działaniach.

Pozdrawiam

Dorotka Pychotka

2 Comments

  1. Jestem rozczarowana tym portalem,,zakupiłam kupon na citeam.pl ze zniżką na pizzę ale zamówienie musiałam złożyć tylko za pośrednictwem pizzaportal,,,przy odbiorze zamówienia z pizzerni zapłaciłam całą sumę bo portal nie przesłał wiadomości do pizzerni o zniżce na moim kuponie,,,dla mnie ten portal to masakra

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*