Pizzeria K-2 Retkinia Karolew świętuje urodziny!

pizzeria

Rozmowę ze współwłaścicielem Pizzerii K-2 Retkinia Karolew w Łodzi zaczynamy od gratulacji i życzeń, w końcu pierwsze urodziny obchodzi się tylko raz ;>

Serdecznie gratulujemy jubileuszu, życzymy dalszego rozwoju i coraz większej liczby Klientów. Cieszymy się, że jesteście z nami prawie od początku swojej działalności. Mamy nadzieję, że dalej nasza współpraca będzie się tak dobrze układać!

Zachęcamy do przeczytania wywiadu! Do końca roku zamawiajcie z 10zł rabatem właśnie w tej pizzerii! Kod znajdziecie poniżej!

Rok działalności pizzerii K-2 na Retkini to dobry moment na pierwsze podsumowania i dalsze działania. Może Pan zdradzić najbliższe plany?

W najbliższym czasie planujemy wprowadzić atrakcyjne promocje dla naszych stałych Klientów,  ponieważ ich grono, ku naszej radości, stale rośnie.  Myślimy również nad powiększeniem strefy dowozu.

Wróćmy do samego początku. Co było inspiracją do otwarcia lokalu?

Chcieliśmy założyć własną działalność.  A że wcześniej pracowaliśmy w pizzeriach, postanowiliśmy wykorzystać zdobyte tam doświadczenie do prowadzenie własnego biznesu.

Skąd pomysł otwarcia restauracji na Retkini?

Jeden z nas mieszka na Retkini. Znaliśmy więc okolicę,  sprawdziliśmy konkurencję i stwierdziliśmy,  że działamy ;)

Jaka jest popisowa pizza w Waszym menu?

Właściwie są to dwie pozycje, pierwsza to pizza K-2, pozycja nr 46 w naszym menu, a druga to nr 65 – Retkińska.

W takim razie, jaka jest Wasza ulubiona pizza? 

Oczywiście są to nasze popisowe pizze ;)

Właśnie obchodzicie swoje pierwsze urodziny. Przez rok na pewno zaobserwowaliście, co najbardziej lubią Klienci. Co najchętniej zamawiają?

Tak naprawdę ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo w naszym menu nie ma pizzy, która nie miałaby swoich zwolenników. Jednak te standardowe kompozycje tj. margherita, capriciosa czy hawajska mają ich chyba najwięcej.

Jakie zabawne sytuacje lub niespotykane życzenia Klientów, w czasie rocznego funkcjonowania lokalu, utkwiły Panu najbardziej w pamięci?

Nadal sporym zaskoczeniem dla nas są zamówienia,  gdzie Klient życzy sobie pizzę bez sera, chociaż nie są to jednorazowe przypadki. Zabawna natomiast była prośba jednego z Klientów,  który prosił o narysowane dinozaura na pudełku od pizzy. Oczywiście, Klient – nasz Pan, więc dinozaur został “stworzony” przez naszego pizzermana.

Dlaczego warto zamawiać potrawy właśnie w Pizzerii K-2?

Ponieważ mamy najlepszą pizzę w mieście :)

KOD RABATOWY

Kod rabatowy: 28YJ3U4 ważny do 31.12.2015. Kod upoważnia do 10zł rabatu przy zamówieniu za minimum 30zł, z płatnością online. Nadwyżkę należy dopłacić online. Z kodu można skorzystać tylko raz, w trakcie składania jednego zamówienia.

Pełen regulamin kodów znajdziecie TUTAJ.

2 Comments

  1. Michał, zachęcamy restauracje dostępne u nas do oferowania jak najwyższej jakości dań, jednak przygotowanie posiłku oraz jego dostarczenie to rola lokalu, dlatego to bezpośrednio z pizzerią należy kontaktować się w celu otrzymania szczegółowych informacji o produktach.

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*