PizzaPortal.pl partnerem Biznesowej Ligi Pomocy

PizzaPortal.pl, największy portal do zamawiania jedzenia online w Polsce, dołączył do Biznesowej Ligii Pomocy, wspierając akcję charytatywną na rzecz Oddziału Dziecięcego Szpitala im. Św. Faustyny Kowalskiej w Łęczycy. Na tę okazję rozegrany zostanie mecz charytatywny Łódzkie konta Trójmiasto, skupiający środowisko przedsiębiorców.

Biznesowa Liga Pomocy to sportowo-charytatywna akcja, w której środowisko przedsiębiorców, reprezentujących rozmaite branże, jednoczy się wokół jednego celu, jakim jest pomaganie najmłodszym. Organizatorami meczu charytatywnego jest IQ Sport Advisory Group, firma Magellan, oraz władze miasta Aleksandrowa Łódzkiego. Wydarzenie sportowe będzie miało miejsce 14 czerwca o godzinie 14.00 na stadionie MOSiR, przy ul. 11-go Listopada 98 w Aleksandrowie Łódzkim.

W tym roku do drużyny Biznesowej Ligi Pomocy dołączy Lech Kaniuk, dyrektor zarządzający PizzaPortal.pl. Jak sam komentuje: Udział w takiej inicjatywie to dla mnie zaszczyt. Uważam za doskonały pomysł połącznie relacji biznesowych z meczem charytatywnym dla potrzebujących. Jednak nasza pomoc dotyczyć będzie nie tylko samego wzięcia udziału w meczu, ale również pragniemy ufundować dzieciom ze Szpitala św. Faustyny w Łęczycy smaczne jedzenie i dostarczyć je do szpitala. Jest to nasz pierwszy występ w tego rodzaju imprezie, ale nie pierwsza inicjatywa charytatywna. Mieliśmy okazję pomagać domom dziecka oraz współpracować z kilkoma organizacjami pozarządowymi w Polsce.

Cały dochód z charytatywnego meczu Biznesowej Ligi Pomocy przekazany zostanie na zakup sprzętu medycznego dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego Szpitala im. Św. Faustyny Kowalskiej
w Łęczycy, w tym na sfinansowanie zakupu skanera naczyń krwionośnych oraz pulsoksymetru (urządzenia do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi).

Serwis PizzaPortal.pl to największy portal zamawiania jedzenia online w Polsce. Skupia ponad 2000 restauracji w blisko 400 miastach w całej Polsce. W marcu br. zajął pierwsze miejsce w regionie łódzkim, jako Firma Przyjazna Rodzicom. To kolejny, po „Firma Przyjazna Mamie” wg Poradnika Domowego i Magazynu Dziecko, tytuł przyznany w tej kategorii firmie Restaurant Partner Polska Sp. z o.o., do której należy PizzaPortal.pl.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*