PizzaPortal.pl Firmą Przyjazną Rodzicom

Pod koniec marca br. odbył się finał ogólnopolskiego konkursu „Firma Przyjazna Rodzicom”. Firma Restaurant Partner Polska Sp. z o.o., właściciel serwisu PizzaPortal.pl, zajęła pierwsze miejsce w regionie łódzkim w kategorii małych przedsiębiorstw. Przyznane jej wyróżnienie potwierdza fakt, że tworzy dogodne warunki pracy rodzicom.

W konkursie „Firma Przyjazna Rodzicom” brały udział firmy, które przygotowują odpowiednie środowisko pracy przyszłym rodzicom i spełniają takie kryteria, jak: opieka medyczna, pokój do pracy z dzieckiem, możliwość pracy w domu albo wyjścia wcześniej lub w trakcie pracy, benefity w postaci dodatku do pensji, tj. „pampersowe” i dodatkowych dni urlopu w ciągu roku, pierwszeństwo rodziców przy planowaniu urlopów wypoczynkowych. Według organizatorów konkursu, Restaurant Partner Polska Sp. z o.o. spełnia wszystkie wymienione warunki, stanowiąc przyjazne środowisko dla przyszłych i obecnych rodziców.

Jak komentuje Katarzyna Główka, pracownik działu finansowego w PizzaPortal.pl, w dzisiejszych czasach bardzo cenna jest możliwość pogodzenia pracy zawodowej z rodzicielstwem:

– Praca w PizzaPortal.pl daje taką możliwość i ja, jako mama, mam komfort psychiczny związany z połączeniem obu tych dziedzin. Pozwala mi to na bycie pełnowartościowym pracownikiem, jak i spełnionym rodzicem – mówi Katarzyna Główka.

– W PizzaPortal.pl pracują młodzi ludzie, którzy są nie tylko na początku swojej kariery zawodowej, ale również rozpoczynają życie rodzinne. Od zawsze naszym celem jest tworzenie warunków przyjaznych rodzicom. Bardzo ważne jest dla nas, aby pracownik mający dzieci mógł łączyć oba te aspekty życia. Nagroda, którą otrzymaliśmy, mobilizuje nas do dalszych starań i wspierania naszych pracowników. Już dziś planujemy kolejne udogodnienia – dodaje Beata Perak z działu HR w Restaurant Partner Polska Sp. z o.o.

Firma Przyjazna Rodzicom to ogólnopolski konkurs dla przedsiębiorców realizowany przez Next.pl Sp. z o.o. oraz Lechaa Consulting Sp. z o.o. Konkurs otrzymał honorowy patronat Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

To kolejny, po „Firma Przyjazna Mamie” wg Poradnika Domowego i Magazynu Dziecko, tytuł przyznany w tej kategorii firmie Restaurant Partner Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji o konkursie: http://rodzina-i-kariera.infor.pl/konkurs

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*