PizzaPortal dla iPhone’a – wybierz, zamów i zjedz.

Źródło: www.pawelratajczak.pl

1

Właśnie skończyłem testowanie aplikacji gastronomicznej na moim iPhonie. Aplikacji o nazwie PizzaPortal. Testowanie w swoim finale należało do jednego z przyjemniejszych i polegało na … konsumpcji. Ale zacznijmy od początku.

pp

Aplikacja PizzaPortal to klient serwisu o tej samej nazwie. Przyznam iż zetknąłem się z nim dopiero w momencie instalacji programu na iPhonie. Dzięki portalowi, a także aplikacji możemy w wygodny sposób zamówić posiłek na wynos z dostawą pod wskazany adres.

Nazwa PizzaPortal wskazuje na jeden typ potraw, jednakże jest to błędne. Aplikacja dzięki dużej liczbie dostępnych restauracji pozwala na wybór spośród szerokiej gamy potraw, od wspomnianej pizzy aż po orientalne sushi.

12

Jak to działa?
Po uruchomieniu program poprosi nas o podanie kodu pocztowego lub ręczne wyszukanie restauracji. Warto podać kod pocztowy gdyż wynik wyszukiwania zostanie zawężony do najbliższych lokali co znacząco zmniejszy czas oczekiwania jak i koszty dostawy.
Jeżeli zdecydujemy się już na restaurację z której usług skorzystamy ( w wyborze może pomóc nam system ocen użytkowników ) przechodzimy do wyboru potrawy z menu. Dania są dokładnie opisane, także nie powinniśmy mieć problemu z dobraniem odpowiedniego posiłku.
Ostatnim krokiem jest podanie adresu pod jaki ma zostać dostarczone nasze zamówienie. Ciekawą opcją w tym miejscu jest oczekiwanie na potwierdzenie naszego zamówienia oraz po uzyskaniu takowego orientacyjny czas dostawy.

3

PizzaPortal działa sprawnie, poruszanie się po programie jest intuicyjne i nie nastręcza trudności. Aplikacja pozwala na zamawianie różnych potraw oraz domawianie dodatków, bezpośrednio z poziomu programu możemy także zadzwonić do restauracji. Słowem full-serwis.
Jako fan pizzy zdecydowałem się zamówić właśnie tą potrawę. Po finalizacji zamówienia i potwierdzeniu ze strony restauracji aplikacja poinformowała mnie o 1 godzinie oczekiwania. Jednakże już po 30 minutach gorąca aromatyczna pizza stała na moim stole.

4

2

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*