Wszystkie pizze 50% taniej? Tylko w Pizza Hut!

Wszystkie pizze 50% taniej w Pizza Hut

50% rabatu w restauracjach sieci Pizza Hut zaskoczyło mieszkańców znad Wisły. Postanowiliśmy zapytać Polaków, co sądzą o tym niecodziennym rabacie:

Pizza 50% taniej? Ta informacja spłynęła na mnie jak grom z jasnego nieba. Dzięki Pizza Hut mogę zamawiać pizzę dwa razy częściej! Moje zapotrzebowanie na pizzę wzrosło dwukrotnie, odkąd media przyniosły mi tę dobrą nowinę! – cieszy się Justyna, pracownica  biurowca w jednym z największych polskich miast.

Dzięki Pizza Hut przetrwali studenci lokalnych akademików, których rezerwy słoików drastycznie zmniejszały się z każdym kolejnym dniem – Sesja zbliża się wielkimi krokami, a gotowanie w tej sytuacji byłoby jak zesłanie na siebie wyroku. – wyznaje Mateusz, jeden z mieszkańców akademika przy jednej z uczelni wyższych.

Zanim dowiedziałem się o promocji w Pizza Hut, nie wiedziałem czym jest prawdziwa pizza. Już wiem, że do końca kwietnia pizza będzie podstawą mojej diety! Przy takiej okazji, moja dieta pudełkowa nie ma szans. – przyznaje się Tomasz, do tej pory częsty bywalec siłowni.

Niektórzy zszokowani Polacy myśleli ze to prima aprilis, lecz 1 kwietnia już za nami a promocja trwa nadal! Znajdź pobliską restaurację sieci Pizza Hut, wybierz ulubione dodatki i zapłać 50% mniej! Korzystaj do woli, bo promocja trwa cały miesiąc – aż do końca kwietnia.

 

Znajdź pobliską restaurację Pizza Hut

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*