Piotruś Pan Kraków – wywiad

Wywiad z właścicielem restauracji Piotruś Pan w Krakowie – panem Piotrem Strzałką.

Zapraszam wszystkich do miłej lektury.

Dlaczego ikoną lokalu jest Piotruś Pan?

Piotruś Pan 2

Wybór nazwy naszego lokalu związany jest z imieniem właściciela, jak również z chęcią wyróżnienia się na tle konkurencji. Zależało nam, by nazwa lokalu była prosta, łatwa w zapamiętaniu i jednocześnie dobrze kojarzona przez Klienta. Postać z bajki spełnia wszystkie wymienione wyżej cechy, ponadto była to nazwa polska – z naszej wiedzy jedyna pizzeria o tej nazwie w Polsce, co także powoduje, iż marka jest rozpoznawalna od samego początku swojego istnienia na krakowskim rynku pizzerii – bardzo mnogim w lokale o podobnym profilu.

Jak bardzo mogą Państwo zmienić swoje danie na życzenie Klienta?

Piotruś Pan

Praktycznie nie ograniczamy Klienta w możliwości wprowadzania zmian, jesteśmy gotowi sprostać wszelkim wymaganiom i gustom tak, by Klient był w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany a otrzymana pizza była tą „wymarzoną”, smakującą wedle życzenia. Nie zawsze jest to łatwe, jednak konieczne, ponieważ nie istnielibyśmy, gdyby nie osoba Klienta – to on jest najważniejszy i jego zadowolenie, które buduje opinię o naszym lokalu i potrawach, jakie przygotowujemy.

Czy Gród Kraka jest zachwycony nowościami czy raczej woli tradycyjne smaki?

Ciężko na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie, kilka z naszych pozycji w menu jest dość nietypowych, mimo to cieszy się bardzo dużym powodzeniem, jak np. pizza kebab, na której znajduje się m.in. prażona cebula. Innym przykładem nietypowego dania jest Pizza Piotruś Pan, której smaku dopełnia zapiekany majonez. Tradycyjne smaki powinny znajdować się w ofercie każdego lokalu – wkrótce do naszego menu trafi kilka kolejnych nowych ciekawych smakowo kompozycji, które poszerzą naszą ofertę. Obiecujemy, iż będą to kompozycje dotąd nieznane w innych lokalach, godne uwagi smakoszy pizzy z Grodu Kraka, w jak zawsze przystępnej cenie na chrupiącym tradycyjnym cieście.

Najbardziej oryginalne zamówienie Klienta?

W naszej krótkiej historii było ich zapewne kilka, jednak są takie, które pamiętamy do dziś, jak na przykład Pizza Margherita bez sera i bez oregano albo pizza, na której znajdować miały się cztery kompozycje smakowe, pizza pokrojona w małe kwadraciki, czy też pizza skomponowana przez naszego Klienta, na której znajdować się miał min. ananas, ser pleśniowy, cebula, tuńczyk, szpinak i czosnek. O gustach się nie rozmawia, jesteśmy zdania, iż powiedzenie: „Klient nasz Pan” w tym przypadku sprawdza się doskonale. Najważniejsze, aby Klient otrzymał produkt, z którego będzie zadowolony, a jego „smaki” zostały zaspokojone i będzie do nas wracał, myśląc o pizzy będzie myślał o naszym lokalu.

W tym roku lokal będzie obchodził trzecie urodziny – czego powinniśmy Państwu życzyć?

Życzeń mamy zapewne kilka, jednak jedno, które przyprawiłoby nas o szeroki uśmiech to stale rosnąca liczba zadowolonych Klientów, dzięki którym będziemy mogli dalej się rozwijać i obchodzić kolejne urodziny.

Czy zostanie zdradzona tajemnica, jak Państwo sprawili, że ocena Restauracji Piotruś Pan wynosi na PizzaPortal.pl 4,6?

Piotruś Pan 4Na to pytanie odpowiedź znają nasi Klienci, gdyż to za ich sprawą średnia ocen jest tak wysoka. Jako personel staramy się aby jakoś składników z których wypiekamy nasze pizze była jak najlepsza a sama obsługa Klienta sprawiała iż każdy poczuje się wyjątkowo i będzie chciał do nas wracać. Serwis PizzaPortal sprawił, iż mamy możliwość konkurować z pozostałymi lokalami na rynku, co także wywołuje w nas naturalną chęć rywalizacji i stawania się lepszym w tym, co robimy, aby nasza pozycja w rankingu jedynie rosła.

Jakie danie jest najpopularniejsze?

Piotruś Pan 3Jako, że jesteśmy pizzerią odpowiedź nasuwa się sama. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się 30 kompozycji i każda z nich znalazła swojego zwolennika, po rozbudowaniu menu, o których wspominaliśmy wcześniej, zapewne grono Klientów się powiększy, a nasi dotychczasowi Klienci znajdą alternatywę dla swojej „ulubionej” pizzy.

Dziękuję za rozmowę. Serdecznie zachęcam do sprawdzenia menu restauracji Piotruś Pan.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*