PANKEJK na PizzaPortal.pl

pankejk

PANKEJK to przede wszystkim pyszne i świeże naleśniki, podawane w wielu wariantach smakowych, wytrawnych i na słodko.

Jednak poza naleśnikami, w menu znaleźć można wiele innych, ciekawych propozycji – zupy, sałatki, placki ziemniaczane i burgery. W PANKEJKu oczywiście nie może zabraknąć prawdziwych amerykańskich pankejków, czyli grubych, puszystych naleśników z dodatkami do wyboru.  Poza tym goście uwielbiają świeżo wyciskane soki VEGEFRUTTI.

pankejk

Skąd pomysł na naleśniki w centrum Łodzi?

Naleśnik jest daniem bardzo dobrze znanym od dawna. My postawiliśmy na różnorodność smaków oraz przede wszystkim jakość dań. Przepisy tworzyliśmy we współpracy ze świetnymi kucharzami, dzięki czemu nasze naleśniki mają interesujący, czasem zaskakujący (oczywiście pozytywnie) smak. Nie wyobrażaliśmy sobie innej lokalizacji dla PANKEJKa, niż rynek Manufaktury. To bardzo charakterystyczny punkt Łodzi i PANKEJK pasuje tu idealnie.

W menu znajdują się różne dania, ale restauracja słynie z naleśników wytrawnych i słodkich, jaki naleśnik jest Waszym popisowym?

Trudno jest wskazać jednego popisowego naleśnika, gdy w menu mamy ich ponad 40 i wszystkie są świetne. Mamy stałych bywalców, którzy odwiedzając restaurację zawsze zamawiają lekko pikantne BURRITO z mięsem mielonym, fasolą, papryką, kukurydzą, serem i sosem chilli oraz naleśnika HOLLYWOODZKIEGO z cukierkami M&M’s, nutellą, orzechami, herbatnikami i mascarpone. Na pewno obydwa dania robią wrażenie, zarówno na talerzu, jak i w ustach.

Ulubione dania obsługi z menu restauracji to…

Nasza obsługa uwielbia kosztować nowych dań, które bardzo często wprowadzamy. Przede wszystkim mamy amatorów słodkich pozycji.

pankejk

A jakie potrawy najchętniej zamawiają Goście?

Tutaj nie ma żadnej reguły. Wszystko zależy od ulubionych składników i smaków.

Bez jakiego składnika nie może obyć się Wasza kuchnia i dlaczego?

Na pewno bez bazy naszych dań, czyli ciasta. Stosujemy różne ciasta do naleśników wytrawnych, słodkich oraz pankejków.

Czy w historii lokalu zdarzyły się już jakieś zaskakujące życzenia od Gości lub zabawna sytuacja, która utkwiła w pamięci?

Zaskakujące życzenia i zabawne sytuacje zdarzają się w PANKEJKu bardzo często. Najlepiej wspominamy kolację, którą zorganizowaliśmy dla laureatów konkursu na Facebooku, podczas której poprosiliśmy gości o zaprojektowanie i namalowanie na kartkach papieru naleśników, których chcieliby spróbować w PANKEJKu. Pomysły były przeróżne, poziom zdolności plastycznych również, ale wszyscy bardzo fajnie się przy tym bawiliśmy. Jeden z zaproponowanych naleśników został nawet na stałe wprowadzony do naszego menu.

PanKejk cieszy się coraz większą popularnością, w związku z tym, jakie macie plany na przyszłość: może zdradzicie nowe pozycje w menu?

Na pewno w menu pojawiać się będą regularnie nowe pozycje. Często wprowadzamy promocje okresowe, nowe smaki. Naszą najnowszą propozycją jest makaron naleśnikowy, dostępny w 9 różnych wariantach smakowych.

Dlaczego warto zamawiać właśnie u Was?

Gdy chcemy zamówić coś do jedzenia z dowozem, pierwsze co przychodzi nam na myśl to oczywiście pizza. Chcemy pokazać naszym gościom, że naleśniki to ciekawa i smaczna alternatywa. Naleśniki są zapakowane w taki sposób, że można je wygodnie jeść rękoma lub widelcem i nożem, a do biura lub domu przyjeżdżają jeszcze gorące. Na pewno warto spróbować i przekonać się na własnym podniebieniu.

pankejk

Poznajcie PANKEJK na PizzaPortal.pl i zamówcie już teraz smaczne naleśniki z dostawą do domu lub biura :>

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*