#nieŚwięta! To nie święta, ale są prezenty.

#nieŚwięta czas zacząć!

Przedstawiamy Ci #nieŚwięta. Czas, w którym załatwimy wszystkie Twoje przedświąteczne obowiązki, a Ty będziesz mógł leżeć brzuchem do góry, jak nasz renifer ze zdjęcia. Zapewniamy zero stresu, brak kilometrowych kolejek i obiecujemy nie zagrać ani jednej zwrotki miłosnej ballady o zranionym George’u. Będą tylko same przyjemności, jak konkursy z nagrodami, zniżki na jedzenie i rabaty na taxi. Wchodzisz w to?

Pamiętasz kalendarze adwentowe i tą ekscytację przed otwarciem każdego okienka? Przez kolejne 8 dni (10-17.12.2014) będziemy przedstawiać Ci nasze propozycje na to jak podejść do całego przedświątecznego wariactwa z przymrużeniem oka. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną aplikację, w której codziennie będziesz mógł odkrywać „kwadracik” pełen niespodzianek. Każdy dzień, to nowa promocja lub konkurs, w którym można wygrać cenne nagrody! Wystarczy, że klikniesz w aplikacji poniżej na dany dzień miesiąca, a będziesz mógł sprawdzić, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Sprawdź nasz nieŚwiąteczny kalendarz!

Wybierz aktualny dzień w kalendarzu poniżej, aby zobaczyć co przygotowaliśmy:

6 Comments

 1. @Marek o chwilę wolności od świątecznego szaleństwa! :) Możesz sprawdzać okienka przypisane dla danego dnia, korzystać z rabatów i brać udział w konkursach! ;)

  Pozdrawiamy,
  Zespół PizzaPortal.pl

 2. Bardzo ciekawy pomysł :) i świetna grafika! Jak wrócę z pracy spróbuję swoich sił w konkursie.

  Pozdrawiam

 3. A Wy jak zwykle ratujecie naszą załogę od śmierci z głodu :D Promocja na pizzę zawsze dobra!

 4. @Marta aby skorzystać z rabatu musisz otworzyć „dzisiejsze” okienko i wcisnąć przycisk „Odbierz rabat” – zostaniesz wtedy automatycznie przeniesiona na stronę PizzaPortal.pl gdzie rabat będzie już „z góry” wliczony w zamówienie więc końcowa kwota będzie automatycznie pomniejszona o 15%.
  Pozdrawiamy,
  Zespół PizzaPortal.pl

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*