Napisali o nas :)

1

Znacie serwis PizzaPortal.pl? Jeśli nie, to zapewniamy – warto go poznać. Już po dwóch latach od powstania, współpracuje z ponad tysiącem restauracji i codziennie dołączają do niego nowe punkty z całej Polski. Dzięki serwisowi możecie zapoznać się z ofertą interesujących Was punktów gastronomicznych, skupionych na jednej platformie. Nie wychodząc z domu i nie przeglądając oddzielnie 10 stron różnych restauracji, możecie przebierać w zróżnicowanym menu i zamówić online za pośrednictwem PizzaPortal.pl danie, na które w danym momencie macie największą ochotę – czy to będzie pizza, włoska pasta, tradycyjne polskie danie obiadowe, a może sushi. Nie trzeba przy tym tracić czasu na próby połączenia telefonicznego z restauracją, z której zamawia się jedzenie.

PizzaPortal.pl umożliwia zamawianie dań nie tylko przez komputer, ale również przy pomocy tabletów, aplikacji telefonicznych i telewizyjnych. Użytkownik może również złożyć zamówienie przez portale partnerskie, takie jak: Facebook.com, Zumi.pl, BHV.pl, Papurazzi.pl i wiele innych.

2

Złożone przez portal zamówienie jest przesyłane bezpośrednio do restauracji, która potwierdza zamówienie, podając klientowi czas oczekiwania na dostawę. Od momentu startu w 2010 roku PizzaPortal.pl. cały czas poszerza wybór lokali, aby zapewnić Użytkownikom dostęp do jak najbardziej różnorodnej kuchni. W 2012 roku planowane jest podjęcie współpracy łącznie z dwoma tysiącami punktów, warto zatem śledzić, czy nasza ulubiona restauracja znalazła się w gronie partnerów serwisu.

Na koniec kilka ciekawostek, które wynikają z zestawień i raportów systemu przyjmującego zamówienia na pizzę online :-) : Czy wiecie, że… …70% zamówień w Polsce jest dokonywana przez mężczyzn? …Polacy 8 razy częściej zamawiają do pizzy piwo niż wodę? …białostoczanie są najbardziej lojalnymi klientami pizzerii? …w Polsce na jedno zamówienie składają się przeważnie 2 pizze? …warszawiacy mają największą skłonność do próbowania nowych rzeczy? …lipiec jest najsłabszym miesiącem, jeżeli chodzi o zamawianie pizzy w Polsce? …pieczarki są składnikiem 95% pizz zamawianych w Polsce? …najdłużej na pizzę trzeba czekać w soboty między godziną 15 a 16 i 18 a 19? …ulubionym sosem do pizzy Polaków jest sos czosnkowy? …najbliższa średniej krajowej pod względem średniej wielkości pizzy jest Częstochowa?

2

źródło: extraprodukt.pl

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*