Wygrajcie MINI w wersji mini – WYNIKI KONKURSU!

mini

Flota dostaw PizzaPortal.pl rośnie w siłę! Na ulicach polskich miast możecie wypatrywać samochodów Skoda Citigo a teraz także aut MINI Cooper w naszych barwach : >

Mamy dla Was prosty konkurs, w którym możecie wygrać swój model MINI w wersji mini!

Znajdziecie nas już na ulicach Warszawy, Łodzi, Trójmiasta, a teraz również Wrocławia! Dostarczanie Wam jedzenia w największych miastach to dla nas nie lada wyzwanie, dlatego dbamy o każdy szczegół. Ważny jest cały proces: od przygotowania posiłku w restauracji, po jego zapakowanie, aż po sprawne dostarczenie. Naszej flocie niestraszne korki, deszcze, śniegi i kręte ulice polskich miast ;>

mini

Samochody Skoda Citigo i MINI Cooper dzielnie pokonują mnóstwo kilometrów! Czasem jednak przydałby się pojazd z niepowtarzalnymi gadżetami i zdolnościami, niczym z filmów o Jamsie Bondzie, Transformers, Powrotu do przyszłości czy serialu Viper lub Nieustraszony z Davidem Hasselhoffem ;>

Mamy dla Was konkursowe pytanie!

Jakie 3 superfunkcje/supermoce lub gadżety powinno posiadać superauto floty PizzaPortal.pl?

Napiszcie odpowiedź (maksymalnie 500 znaków bez spacji) pod konkursowym postem na naszym Facebooku i wygrajcie swoje MINI w wersji mini i kody rabatowe. Nie ograniczajcie swojej kreatywności, im bardziej Wasze pomysły wydają się Wam szalone, tym lepiej ;> Na najlepsze zgłoszenia czeka również głośnik MINI do odtwarzania muzyki ze smartfona i tableta, bez kabli i skomplikowanej instalacji.

Nagrodzimy 10 najlepszych komentarzy!

MIEJSCE I – III (nagrody I stopnia): głośnik MINI, model MINI (1:32) z napędem sprężynowym, w standardzie światła oraz dźwięki silnika i klaksonu, 2 kody rabatowe o wartości 20zł każdy, ważne przy płatności online, do wykorzystania na PizzaPortal.pl;

MIEJSCA IV – X (nagrody II stopnia): model MINI (1:32) z napędem sprężynowym, w standardzie światła oraz dźwięki silnika i klaksonu, 2 kody rabatowe o wartości 20zł każdy, ważne przy płatności online, do wykorzystania na PizzaPortal.pl;

ZASADY KONKURSU W PIGUŁCE:

  1. Konkurs trwa w dniach: 25 – 31 stycznia 2016 roku do godziny 23:59.
  2. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na blogu Organizatora do dnia 12.02.2016r., do godziny 23:59 oraz w komentarzu pod konkursowym postem na profilu facebookowym Organizatora.
  3. Zwycięzcy w ciągu 5 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników będą zobowiązani do podania, w wiadomości prywatnej na profilu Facebookowym, swojego adresu mailowego, na który zostanie wysłana wiadomość w celu ustalenia szczegółów przekazania Nagrody.
  4. Aby wziąć udział w Konkursie należy zamieścić odpowiedź w formie komentarza (maksymalnie 500 znaków bez spacji) pod postem z pytaniem konkursowym na fanpage’u PizzaPortal.pl na Facebooku. Pytanie konkursowe: Jakie 3 superfunkcje/supermoce lub gadżety powinno posiadać superauto floty PizzaPortal.pl?
  5. Jedna osoba może zamieścić dowolną liczbę odpowiedzi.
  6. Zgłaszane odpowiedzi muszą być przejawem osobistej twórczości Uczestnika Konkursu. Uczestnik ponosi za nie pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (praw autorskich lub dóbr osobistych).
  7. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
  8. Reklamacje można zgłaszać na adres mailowy: [email protected].

Pełny Regulamin Konkursu znajdziecie TUTAJ!

WYNIKI KONKURSU

Nadszedł czas na wyniki naszego konkursu! Dziękujemy za liczne zgłoszenia i pomysły – jesteście świetni! Poznajcie 10 najlepszych zgłoszeń!

LISTA NAGRODZONYCH:

MIEJSCE I – III

Nagrody I stopnia otrzymują:
Paweł Napierski
Łukasz Pi
Elżbieta Strzałkowska

MIEJSCA IV – X

Nagrody II stopnia otrzymują:

Robert Pawlik
Oskar Szelest
Mirosław Ryczko
Robert Pawlus
Szeleszczący Dres
Anna Wasyliszyn
Daniel Stangreciak

Serdecznie gratulujemy! Nagrodzonych prosimy o napisanie do nas wiadomości prywatnej na Facebooku, abyśmy mogli ustalić szczegóły przekazania Nagród!

One Comment

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*