Media

Tutaj znajdziesz wszelkie informacje prasowe, materiały promocyjne, raporty, materiały graficzne oraz wywiady związane z serwisem PizzaPortal.pl. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami.

 

 

Kilka słów o działaniu PizzaPortal.pl

PizzaPortal.pl to lider na polskim rynku zamawiania jedzenia przez Internet. W swojej bazie mamy prawie 4000 restauracji z blisko 400 miast całej Polski. Szeroki wybór kuchni z całego świata, możliwość płatności online oraz proste i szybkie zamawianie – to tylko kilka z wielu zalet serwisu.

Jak zamawiać na PizzaPortal.pl?

Podaj miasto oraz adres dostawy (nazwa i numer ulicy). Pojawi się wówczas lista restauracji, które dowożą jedzenie na podany adres. Do Twojej dyspozycji są filtry pod kątem ulubionej kuchni czy oceny restauracji. Przy każdym lokalu zobaczyć możesz również godziny otwarcia, ocenę pod względem jakości jedzenia i dowozu oraz koszt dostawy.

Ceny na PizzaPortal.pl są takie same, jak w restauracji. Możliwość jest płatności zarówno gotówką, jak i online – kartą Visa albo MasterCard oraz poprzez Dotpay, a także punktami Payback. Możliwy jest zarówno odbiór osobisty, jak i dostawa na podany adres. Po złożeniu zamówienia otrzymujesz informację na podany adres mailowy o stanie swojego zamówienia oraz szacowanym czasie dostawy. Na stronie PizzaPortal.pl również pojawi się zegar odliczający czas dostawy.

Jesteśmy też aktywni na Facebooku.  Aby zamówić swoje ulubione dania skorzystać można również z aplikacji mobilnych PizzaPortal.pl na system Android oraz iOS.

 

iosandroid