Magazyn PizzaPortal

Zespół PizzaPortal.pl nieustannie pracuje nad tym, aby zarówno restauracje, jak i użytkownicy byli w pełni zadowoleni z portalu. Chcemy, aby odbiorcy korzystający z naszego serwisu mogli cieszyć się dobrymi daniami i miłą obsługą, natomiast środowisko restauratorów było kompleksowo przez nas wspierane, co zapewnić może Wam pozyskanie nowych klientów. Naszym zadaniem jest Wasze zadowolenie!

Magazyn PizzaPortal.pl  stworzony został właśnie z myślą o Restauratorach. Znaleźć w nim można przydatne informacje m.in. o tym, jak pozyskać nowych klientów, jak zachęcić ich do powrotu do restauracji oraz jak sprawić, żeby wypromowali ją wśród swoich wszystkich znajomych.

W tej chwili pomagamy ponad 2000 restauracjom w Polsce znaleźć nowych klientów. Wciąż jednak jesteśmy głodni nowych wyzwań! Dlatego też pragniemy, za pomocą innowacyjnej technologii i rozmaitych mediów, docierać do większej ilości klientów. Mamy na myśli nie tylko Facebook, Google, aplikacje mobilne czy reklamę w TV – stale szukamy nowych dróg, które doprowadzą nas do nowych odbiorców.

Za pomocą Magazynu PizzaPortal.pl, chcemy regularnie dostarczać dobrych i sprawdzonych praktyk z rynku internetowego zamawiania jedzenia online. Poruszymy tu między innymi tematy: jak przy użyciu nowych technologii dawać klientom wysoką jakość usług oraz jak my, jako PizzaPortal.pl, możemy pomóc Waszym restauracjom.

Jeżeli Wasza restauracja oferuje już jakościowe potrawy, wysoki standard obsługi i dodatkowe opcje, tj. płatności online – to świetnie! W tym magazynie znajdziecie porady, które możecie wypróbować w swoim biznesie, aby osiągnąć lepsze rezultaty, jeszcze bardziej zadowolonych klientów i – w ostatecznym rozrachunku – lepsze wyniki finansowe.

 

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*