„Last Christmas po raz ostatni!” – Wyniki

Last Christmas słuchaliśmy świątecznych piosenek…

…i sądząc po ilości zgłoszeń do konkursu wszyscy mamy ich już dosyć.

This Chritmas posłuchamy czegoś innego…

…i to wszystko dzięki Wam! 60 zgłoszonych playlist to ok 13 godzin słuchania!

Kawałki „pobudzające”, po których włosy stają dęba mieszają się z hitami lat 80 i 90, najnowszymi przebojami oraz muzyką, która przywołuje wspomnienia z letnich festiwali.

Wybór był ekstremalnie trudny, a o zwycięstwie często decydowały szczegóły. W związku z tym postanowiliśmy, że konkretne miejsce przypiszemy tylko pozycjom 1-3, a 4-10 ułożymy alfabetycznie według imienia – bez szeregowania według naszej oceny.

Lista zwycięzców:

1 miejsce: Słuchawki Marshall Major Pitch + 3 miesiące Spotify Premium + 20 zł rabatu na zakup rękawic napo gloves

Paweł:

By całkowicie usunąć wszelkie przejawy świątecznego klimatu po kolei dopisać należy do tytułu:
1 – …i choinka też,
2 – …gwiazdki nie widać,
3 – …kolęd nie słychać,
4 – …bo nie ma kolacji,
5 – …dla ciebie w prezencie.

2 miejsce: Rękawice napoTWEED + 3 miesiące Spotify Premium

Krzysiek:

Moja playlista nie mogła być bardziej „nieświąteczna”. Przeglądasz tytuły i wiesz wszystko – te kawałki nie mają szans w święta. Nie wierzysz? Przekonaj się sam :)

3 miejsce: Rękawice napoDRIVE + 3 miesiące Spotify Premium

Filip:

Lato, czyli czas do którego nieustannie odliczam dni aby znów móc zasmakować tych upalnych chwil nad brzegiem jeziora, którego fale dostarczają do moich oczu promienie słońca a słuchawki do moich uszu – właśnie te utwory.

Wyróżnienia: 3 miesiące Spotify Premium + 20 zł rabatu na zakup rękawic napo gloves

Karolina:

Zdecydowanie nieŚwiąteczna playlista! Wszystkie kawałki tak bardzo słoneczne i przenoszące od razu na piaszczystą plażę i dzikie imprezy w gorące letnie noce. Wystarczy zamknąć oczy, sami spróbujcie!

Kinga:

Dzieci cieszą się, że w święta przychodzi Mikołaj…. a co jeśli w nocy zjawiłby się ktoś inny odwracając uwagę od świąt, prezentów i snu? Zupełne przeciwieństwo Mikołaja i Świąt…

M:

Ponieważ to uber hity na zimowe wieczory dla wszystkich ubolewających za Ridżem #modanasukces. Niestety wymagany brak słuchu, ale przynajmniej więcej utworów w rotacji niż ma RadioZet. Polecam, najgorsza playlista #nieŚwiąteczna.

Magdalena:

Cześć Pizzaportal! Mieszanka lat 90-tych, imprezowych hitów i kwintesencji gorącego lata bardzo dobrze wypędziły „Last Christmas” z głowy! :D

Michał:

„Can’t stop” ponieważ pracy dużo ale w głowie już tylko USA, i „Miami” oraz grube imprezy „Funky Vodka”, a w głośnikach „Deep in my Soul”. To mój mały „American Dream”. Który mam nadzieję że niebawem się spełni, mam nadzieje :)

Michał:

Lista której nie można wysłać do Św. Mikołaja! Słuchając jej na pewno nie dotarłby na miejsce, tylko zatrzymał się w pobliskim klubie!

Tomek:

Nie kojarzą się ze świętami bo kojarzą się z pizzą ;)

Dodatkowe wyróżnienie: Voucher o wartości 20 zł na zakup rękawic napo gloves

Ania:

Playlista, której sam Grinch by się nie powstydził.

Ziemowit:

Ta playlista to mix pozytywnych i letnich kawałków. Cała esencja lata i jednocześnie przeciwność świąt. To podróż od letnich festiwali, przez popołudniowe leniuchowanie na hamaku, aż po imprezowy wieczór przy ognisku.

Co dalej?

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo dziś (16.12.2014) lub jutro.

Wszystkim dziękujemy za udział i zgłoszenia. Żałujemy, że nie możemy nagrodzić wszystkich… no ale w końcu to #nieŚwięta… :<

Miłego słuchania!

One Comment

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*