Juwenalia z PizzaPortal.pl

Drodzy studenci! Już za kilka dni rozpocznie się kolejna edycja Waszego dorocznego święta. 15 maja startują Juwenalia Politechniki Warszawskiej. Czeka Was zatem szereg imprez, a my, jako partnerzy tej imprezy zadbamy o to, aby podczas zabawy nie dopadł Was głód.

Juwenalia to przede wszystkim koncerty, ale też szereg innych imprez. Szczegółowy program tego studenckiego święta znajdziecie na stronie juwenaliów. A kiedy podczas szalonej zabawy odezwie się w Was głód, poszukajcie naszych hostess, które będą miały dla Was specjalny rabat!

Każdy, kto 15 i 16 maja pojawi się na Stadionie Syrenki i spotka naszą hostessę, otrzyma od niej specjalną pieczątkę. Na pieczątce znajdzie się kod, który upoważni Was do skorzystania z rabatu na zamówienie na naszym portalu. Rabat będziecie mogli wykorzystać przez cały juwenaliowy weekend, czyli od 15 do 17 maja. Jedzenie zamawiajcie po studencku, na naszej stronie.

Nie zapomnijcie, że zamówienia na Pizzaportal.pl można składać również przez aplikacje mobilne. Możecie więc całe juwenalia spędzić na Stadionie Syrenki, nie przerywając dobrej zabawy, a jedzenie zostanie dostarczone tam, gdzie sobie zażyczycie!

Rabat obowiązuje przy zamówieniach za minimum 25 zł i przyznawany jest jedynie przy dokonaniu płatności online.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*