Igrzyska Smaku dobiegają końca! Wyniki!

Igrzyska Smaku

Zakończenie Igrzysk Smaku!

Przysłowie mówi, że „wszystko co dobre szybko się kończy” i faktycznie przez ostatnie dwa tygodnie na arenie sportowej rywalizacji wydarzyło się wiele ciekawych i emocjonujących rzeczy. Na Olimpiadzie w Sochi nasi Olimpijczycy rozegrali najlepsze zimowe igrzyska w historii zdobywając 4 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal (polska reprezentacja jeszcze nigdy nie zdobyła na zimowych igrzyskach więcej niż 1 złotego medalu)! W tym samym czasie Wy dzielnie walczyliście w konkurencjach rozgrywanych na arenie Igrzysk Smaku w PizzaPortal! Dziś nadchodzi dzień rozstrzygnięcia, choć wbrew pozorom nie oznacza to, że wszystkie „konkurencje” zakończą się już dzisiaj!

Zacznijmy jednak od podsumowania tego co już za nami:

1) Medaliści PizzaPortal.pl – przez ostatnie 2 tygodnie codziennie wysyłaliście propozycje na hasło/informację promującą PizzaPortal.pl z wykorzystaniem naszego „A można prościej!”. W tym okresie najlepsi zawodnicy otrzymali już 48 medali, a jutro (24.02.2014) rozdamy ostatnie 3 medale dla osób rywalizujących dzisiaj. Efekty pracy naszych zwycięzców możecie podziwiać w Galerii Chwały Igrzysk Smaku. Dziękujemy wszystkim biorącym udział w tych zawodach! Wszystkie odpowiedzi były świetne!

2) Konkurs fotograficzny „Zbuduj Sobie Olimpiadę” – zainteresowanie tym konkursem nie było duże – być może dlatego walka była tak zacięta i trwała na Facebooku praktycznie do samego końca (22.02.2014 do godz. 23:59). Mimo, że w walce o najwyższe miejsce na podium do samego końca walczyły tylko dwa zdjęcia to musimy przyznać, że wszystkie trzy prace wywarły na nas ogromne wrażenie i bardzo nam się podobały – gdyby było to możliwe umieścilibyśmy wszystkie trzy na pierwszym miejscu! Dzisiaj po naradzie zespołu postanowiliśmy nagrodzić prace zgodnie z wyborem internautów. Zwycięskie prace znajdziecie poniżej:

  • Miejsce 3 nagroda: voucher rabatowy w wysokości 25 zł – trafia do autora poniższej pracy (niestety nie znamy imienia i nazwiska autora – mamy tylko adres email)

Skoki narciarskie podium

  • Miejsce 2 nagroda: voucher rabatowy w wysokości 50 zł – trafia do autora poniższej pracy (sytuacja jak wyżej – mamy tylko adres email)

Boisko hokejowe

  • Miejsce 1 nagroda: smartfon Sony Xperia J – trafia do Agnieszki Remblewskiej

Slalom narciarski

Wszystkie prace charakteryzują się pomysłowością i świetnym wykonaniem! Gratulujemy zwycięzcom – w sprawie nagrody skontaktujemy się z Wami mailowo!

3) Rabaty za medale – dzięki naszym wspaniałym Olimpijczykom rabat osiągnął 20%!!! Reprezentacja Polski zajęła niesamowite 11 miejsce w klasyfikacji medalowej! Tak wysoki wynik udało się osiągnąć dotychczas tylko raz – w 1996 roku podczas Igrzysk Olimpijskich w Atlancie! Wynik ten wypracowali nasi znakomici zawodnicy:

  • Kamil Stoch (x2) – dzięki swojej znakomitej postawie oraz niesamowitej formie Kamil Stoch zapewnił Wam aż 6% rabatu! Dwa złote medale to wspaniały sukces i niezapomniana chwila w historii polskiego sportu! Dziękujemy i liczymy (życzymy) na jeszcze więcej sukcesów w tym wyjątkowym sezonie (oraz w następnych)!
  • Justyna Kowalczyk – niesamowita determinacja i siła Justyny już po raz kolejny była źródłem ogromnej radości całego narodu. Gdyby nie złamana stopa to na pewno udałoby się jej zdobyć więcej medali! Wspaniała zawodniczka zapewniła Wam dodatkowe 3% rabatu oraz niewątpliwie dużo więcej wzruszeń! Dziękujemy za wszystkie wspaniałe chwile i życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia!
  • Zbigniew Bródka – niesamowity talent Zbigniewa Bródki przyczynił się do kolejnych 3% rabatu. Nieustępliwość, determinacja i walka do samego końca dały naszemu mistrzowi upragniony złoty medal! Gratulujemy i liczymy na dużo więcej wspaniałych chwil i sukcesów (oraz na kryty tor… ;))!
  • Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Katarzyna Woźniak, Luiza Złotkowska – nasze panczenistki dały nam wszystkim ogromną dawkę radości zdobywając wspaniałe drugie miejsce w sztafecie! Dzielnie walczyły do samego końca i dały nam upragniony srebrny medal oraz dodatkowe 2% rabatu w naszej promocji! Dziękujemy i życzymy Wam wielu sukcesów!
  • Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiecki, Jan Szymański – również drużyna naszych panczenistów dała nam wiele radości zdobywając brąz w sztafecie. Ich sukcesy tylko potwierdzają, że wytrwałość, ciężka praca i talent mogą być źródłem ogromnych sukcesów nawet jeśli baza treningowa nie odpowiada światowym standardom. Dziękujemy i czekamy na kolejne sukcesy! Ten sukces przełożył się na dodatkowy 1% rabat!
  • Wy! – co prawda nie wiemy, czy któryś z medalistów z Sochi jest naszym klientem (zapraszamy – na pewno znajdzie się jakiś rabacik dla naszych mistrzów… ;) ) ale wiemy, że Wy – nasi klienci jesteście najlepsi i zasługujecie na złoto w każdej kategorii! Dziękujemy Wam, że z nami jesteście! Mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden sukces będziemy razem świętować!

Pamiętajcie, że 20% rabat dostępny jest TUTAJ jeszcze do jutra (24.02.2014)!

4) Konkurs z blogerami – przesunięty!

Jak wiecie postanowiliśmy przedłużyć nasz konkurs z blogerami do soboty 01.03.2014 – sprawdźcie więc gdzie szukać artykułów związanych z naszym quizem i przygotujcie się do ostatniej konkurencji już w najbliższą sobotę! O godzinie 12:00 opublikujemy konkurs – quiz, w którym znajdą się pytania nawiązujące do artykułów, które pojawiły się na łamach współpracujących z nami blogów (znajdziecie je w powyższym linku). Do wygrania będzie jeszcze jeden smartfon Sony Xperia J – dlatego pozostańcie czujni!

 

Tymczasem dziękujemy Wam za wspólnie spędzone chwile! Za wspólną walkę, zabawę i emocje!

Igrzyska Smaku 2014 odchodzą do historii!

Dziękujemy!

One Comment

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*