Idealna potrawa gracza – KONKURS!

Jesteś pasjonatem gier komputerowych? Marzysz o tym aby zasiąść w profesjonalnym fotelu gracza? Weź udział w naszym specjalnym konkursie, który organizujemy razem z producentem gier i sprzętów komputerowych – firmą MSI. Do wygrania wiele atrakcyjnych nagród, które na pewno ucieszą każdego wielbiciela wirtualnych rozgrywek. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaka jest według Ciebie idealna potrawa gracza?

Odpowiedzi należy umieścić w komentarzach do naszego postu na Facebook ’u, który dotyczy konkursu. Na zgłoszenia czekamy do 04.03.2015 (do końca dnia). Forma odpowiedzi jest dowolna, a nagrody powędrują do najbardziej kreatywnych uczestników ;) Nagrody będą możliwe do odebrania podczas najbliższego eventu MSI DRAGON UNIVERSITY, który odbędzie się 06.03.2015 (piątek)w Poznaniu.

Nagrody w konkursie:

I miejsce profesjonalny fotel gracza PLAYSEAT® EVOLUTION BLACK,

II miejsce voucher o wartości 100zł do wykorzystania na PizzaPotal.pl,

III miejsce – voucher o wartości 50zł do wykorzystania na PizzaPotal.pl.

 

Regulamin konkursu znajdziecie – TUTAJ.

Wszystkich sympatyków gier komputerowych serdecznie zapraszamy do udziału w jednodniowym evencie gamingowym – MSI DRAGON UNIVERSITY w Poznaniu. Na stronie wydarzenia znajdziecie więcej szczegółów – http://dragonuniversity.msi.com/. Już teraz zapiszcie się na event na Facebook’u – https://www.facebook.com/events/761187547308495

 

Najbliższy event MSI DRAGON UNIVERSITY :

06.03.2015 – Politechnika Poznańska

 

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia!

Powodzenia!!!

 

8 Comments

 1. To energetyczne kulki warzywne o średnicy ok.1cm, chrupiące dla pobudzenia percepcji gracza, koniecznie w pastelowych kolorach zapobiegających znużeniu oczu, przesuwające się na podajniku na wysokości ust, by nie obciążać zajętych rąk.

 2. Hot Dog jest najlepszą opcją dla gracza, ponieważ jest syty i można go jeść w trakcie gry.

 3. Idealna potrawa gracza??? Zdecydowanie Pizza ale tylko z dużą ilością mięsa i sera. Prawdziwy gracz musi się najeść żeby mieć siłę grać i żeby nie musiał się rozpraszać(czyt. wstawać z fotela) podczas grania.
  Najlepsza pizza tylko z dostawą bezpośrednio do fotela :)

 4. No pewnie że pizza :
  1.Syci gracza i daje energie do grania
  2.Jest pyszna.
  3.Można ją położyć na biurku i grając jeść ją.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*