#GłodniRozgrywki – wesprzyj drużynę wybranego youtubera i wygraj gamingowy sprzęt z najwyższej półki!

#GłodniRozgrywki - kliknij i zobacz szczegóły

Gry wideo to dla naszego Zespołu temat wyjątkowo bliski – oprócz tego, że ostatnio braliśmy udział w Game Jamie, to wiele z nas siada od czasu do czasu do komputera bądź konsoli, by uratować świat przed kosmitami, bądź pokopać wirtualną piłkę z kimś z drugiego końca świata. Wiemy, że nowe produkcje wymagają mocnego sprzętu – przed Wami okazja, by zdobyć maszynę godną najlepszych produkcji! 

 

Wspólnie z dwoma YouTuberami, Kaluchem oraz PLKD, przygotowaliśmy dla Was konkurs, który podzieliliśmy na dwa etapy – drużynowy i indywidualny. Jakie są zasady? Przekonaj się sam:

Po pierwsze etap drużynowy:

Każdy z chłopaków jest przedstawicielem drużyny: Kaluch odpowiada za drużynę GTA5, natomiast PLKD to lider drużyny FIFA. Obie drużyny ścigają się ze sobą, wygrywa ta, która jako pierwsza zdobędzie 3000 punktów. Punktów? Tak – jeden punkt to jedno zamówienie za minimum 30 złotych. By wesprzeć wybraną drużynę zamów z odpowiadającym jej kodem: GTA5 lub FIFA – oba kody obniżą wartość zamówienia o 5%. Zwycięska drużyna zdobywa PlayStation 4 Slim 500GB oraz Xboxa One S 500GB, które przekażemy na ręce odpowiedniego YouTubera. Konsole zostaną rozdane na jego kanale w wewnętrznym konkursie.

 

Po drugie etap indywidualny:

Tutaj każdy pracuje na swój sukces – wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów (dla przypomnienia, 1 pkt = jedno zamówienie powyżej 30 złotych). W tym przypadku również należy wpisać jeden z kodów rabatowych akcji – dzięki temu wiemy, że bierzecie udział w zabawie. Nagrody, które można zgarnąć w etapie indywidualnym to laptop Lenovo Legion Y520, PlayStation 4 Slim 500GB oraz Xbox One S 500GB.

 

Kliknij by sprawdzić szczegóły!

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zabawie – naszym zdaniem warto ;) Więcej szczegółów (w tym regulamin) można znaleźć na oficjalnej stronie akcji.

 

 

One Comment

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*