Foodies&Goodies w Lublinie

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji spróbować oryginalnych, amerykańskich naleśników, a przy okazji chcielibyście poczuć się jak bohaterowie Pulp Fiction, odwiedźcie BAR Foodies & Goodies w Lublinie.

Atmosfera oraz klimat miejsca sprawiają, że można poczuć się jak w jednym z barów w USA. Klienci do wyboru mają obszerne i zawsze oryginalne pozycje z menu oraz aromatyczną kawę, która na życzenie gości nigdy się nie kończy – bo płacisz raz i pijesz ile chcesz, tak jak w USA.

pancakezjajkiemibekonem_small

W menu znajdziecie kultowe amerykańskie dania, serwowane w porze śniadaniowej, lunchowej i wieczorowej. Do klasyków należą: naleśniki – pancakes podawane na słodko i słono z syropem klonowym i masłem.

hamburger_small2

Dodatkowo oferta jest wzbogacona o dania, których nie może zabraknąć w amerykańskim barze. Spróbujcie pysznych burgerów, przygotowanych na podstawie oryginalnych receptur, długo marynowanych żeberek z Kansas City, kurczaka w marynacie z Jacka Danielsa, czy meksykańskich HITÓW – Quesadilly lub Fajity. To tylko część menu.

quesadilla_small1

Dla najmłodszych klientów przygotowano KID’s menu, w którym próżno szukać frytek, bo szybciej znajdzie się domowej receptury lemoniadę, owoce i naleśniki.

Dlaczego lokal nazywa się „Foodies & Goodies”? „Foodie” to amerykańskie określenie osoby, która uwielbia jeść, a „Goodies” oznacza smakołyki. Łącząc te dwa słowa otrzymujemy dość smaczną recepturę na dobre jedzenie i czerpanie z tego przyjemności.

A my uwielbiamy jeść i uwielbiamy smakołyki, dlatego też polecamy ten lokal. I ważne jest to, że zapach amerykańskich naleśników może unosić się po Twoim mieszkaniu, kiedy tylko zechcesz, wystarczy złożyć zamówienie online z tego lokalu a Goodies przyjadą pod wskazany adres.

Niezobowiązująco, smacznie w amerykańskim stylu. Zapraszamy!

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*