Festiwal Nowości na PizzaPortal – poznaj nowe restauracje w swojej okolicy!

Festiwal nowości na PizzaPortal - poznaj nowe restauracje i jedz 15% taniej!

Każdy chyba zna to uczucie, gdy dopada chęć na… no właśnie – trudno stwierdzić na co. Z jednej strony może coś słodkiego, z drugiej jednak bardziej na słono. W takim razie zaproponujemy po prostu coś nowego – poznaj „Festiwal nowości”!

Festiwal nowości – gdy stare nie jest już jare

Wiadomo, każdy ma swoje ulubione smaki. Potrawy, których nazwą bez zastanowienia odpowiada się na pytanie „gdybyś miał jeść jedną rzecz do końca życia, to jaką?”. Rozumiemy to, sami mamy tak samo ;) Czasem jednak nadchodzi uczucie, które towarzyszyło wszystkim wielkim odkryciom w historii ludzkości. Wewnętrzna potrzeba poznania czegoś całkiem nowego. Jakby to powiedzieli coache – wyjścia ze strefy komfortu.

Festiwal nowości na PizzaPortal to więcej niż nowe restauracje

Żeby było jasne – to coś więcej niż zamawianie z nowej restauracji. To rozpoczęcie nowej, kulinarnej przygody. Krok porównywalny do tego, który Neil Amstrong zrobił stawiając stopę na Księżycu. Uczucie, towarzyszące Thomasowi Edisonowi, gdy zapalił pierwszą żarówkę. Ekscytację Krzysztofa Kolumba, gdy zszedł ze statku odkrywając tym samym Amerykę. Chyba już wiesz, o co chodzi ;)

Zamów 15% taniej ze specjalnym rabatem – to właśnie Festiwal nowości

Jeśli nadal nie czujesz ducha przygody, mamy dla Ciebie dodatkową zachętę – 15% rabatu na zamówienia realizowane z restauracji biorących udział w Festiwalu Nowości! Podaj adres dostawy, użyj filtra „Festiwal nowości” by znaleźć nową restaurację i użyj kodu NOWE15 przed dokonaniem płatności. Przygoda zaczyna się od pierwszego zamówienia!

 

Znajdź nowe restauracje - poznaj "Festiwal nowości"!

3 Comments

  1. Paweł, mamy taki zamiar – kto wie, może w wakacje uda się coś wykombinować? ;)

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*