PizzaPortal.pl i Festiwal Dobrego Smaku

Od 26 do 29 czerwca 2014 w Łodzi odbędzie się już XI edycja Festiwalu Dobrego Smaku. Miło nam poinformować, że zostaliśmy Parterem wydarzenia, a nasze stoisko spotkacie na OFF Piotrkowskiej podczas tej 4-dniowej imprezy. Serdecznie zapraszamy!☺

Czym jest Festiwal Dobrego Smaku?

FDS to impreza kulinarna, podczas której restauracje i kawiarnie przygotowują dania festiwalowe w promocyjnej cenie: w restauracjach zapłacicie 10 złotych, a w kawiarni za deser i kawę 7 złotych. W tym roku bierze udział aż 31 restauracji i 14 kawiarni. Tematem tegorocznej edycji jest „Zapomniane na nowo odkryte”.

Anonimowe Jury, złożone z fachowców, oceni festiwalowe dania i wybierze najlepsze propozycje przyznając im Statuetki Dobrego Smaku. Swoją nagrodę przyznaje publiczność w głosowaniu SMS.

A co się będzie działo na Festiwalu?

Obok podróży po łódzkich restauracjach czeka na Was Szkoła Dobrego Smaku, podczas której pod okiem fachowców, nauczyć się możecie sztuki kulinarnej. Warsztaty odbywać się będą 28 i 29 czerwca w hotelu Doubletree by Hilton, przy ulicy Łąkowej 29, a prowadzić je będzie m.in. najmłodsza szefowa restauracji Sheraton, a później hotelu Intercontinental Warszawa. Więcej o Szkole Dobrego Smaku znajdziecie TUTAJ. Zapisów dokonywać można pod adresem: agnieszka@sbs-pr.com.pl

Dodatkowo, po raz pierwszy podczas Festiwalu odbędą się warsztaty fotografii kulinarnej prowadzone przez Bruna Fidrycha. Poznacie lub udoskonalicie swój warsztat. Nie zabierajcie ze sobą aparatów, będziecie mieć do dyspozycji najlepszy sprzęt firmy Canon. A gdy już zrobicie piękne zdjęcia, będziecie mogli je przygotować do druku. Na warsztaty zapraszamy 28 czerwca do Doubletree by Hilton, Łąkowa 29. Zapisy pod adresem: agnieszka@sbs-pr.com.pl. Więcej informacji TUTAJ.

Nie możemy pominąć informacji o stoiskach partnerów Festiwalu, w tym naszego portalu. Spotkacie nas w dniach 26-29 czerwca w godzinach 12.00-20.00 na OFF Piotrkowskiej, przy ulicy Piotrkowskiej 138/140. Czekać na Was będą liczne konkursy, zabawy i smaczne rabaty.

Więcej o Festiwalu znajdziecie na stronie http://festiwaldobregosmaku.eu/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/321206014694201/

Do zobaczenia! ☺

2 Comments

 1. Jedzenie może i dobre ale doczekać się nie mozna, na pewno nie czekam jak zamawiam za pomoca portalu Bistro24.pl, dane zamówienia szybko przekazują do wybranej restauracji i czekam nie długo, nie stygnie mi.

 2. Witaj Jerzyk!

  Bardzo nam przykro, że musiałeś długo czekać na swoje zamówienie.

  Robimy co w naszej mocy aby czas dostawy był jak najkrótszy i zgodny z tym podanym przez restaurację.

  Przyślij nam na biuro@pizzaportal.pl szczegóły zaistniałej sytuacji oraz numer zamówienia, zweryfikujemy sprawę.

  Pozdrawiamy,
  Zespół PizzaPortal.pl

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*