Z Nokia Lumia i PizzaPortal.pl dostajesz więcej niż inni!

W ramach współpracy z Microsoftem mamy dla Was specjalną ofertę! Możecie odebrać 30 zł na zamówienie online swojej ulubionej potrawy!

AKTUALIZACJA: Pula wszystkich kodów została wyczerpana, nie można już skorzystać z promocji. Dziękujemy za wzięcie udziału w akcji.

Już od 29 września z Nokia Lumia dostajesz więcej niż inni! Promocją zostały objęte aż cztery modele telefonu: Nokia Lumia 930, 635, 630 oraz 530. Wybierzcie ten, który podoba Wam się najbardziej, a bon o wartości 30 zł będzie Wasz! Wystarczy, że pobierzecie lub zaktualizujecie aplikację PizzaPortal.pl, a za złożone zamówienia zapłacicie mniej – kod rabatowy* pojawi się automatycznie w aplikacji mobilnej PizzaPortal.pl.!

Znajdziecie w niej ponad 2000 restauracji specjalizujących się nie tylko w smakach włoskich, ale również w kuchni polskiej, azjatyckiej, indyjskiej, meksykańskiej czy amerykańskiej, a to wszystko w ponad 400 polskich miastach! Nieustannie pracujemy i rozwijamy naszą aplikację na platformę Windows Phone. Za swoje ulubione dania, możecie już płacić online przy użyciu kart Visa i MasterCard. Bez problemu skorzystacie też z opcji używania kodów rabatowych obowiązujących na PizzaPortal.pl.

Podoba Wam się Lumia? A może już ją macie? Warto, bo z Lumia dostajesz więcej niż inni!

[Z Nokia Lumia dostajesz więcej!]5qu9_dp9o50[/Z Nokia Lumia dostajesz więcej!]

Regulamin akcji dostępny TUTAJ.

*kod rabatowy ma wartość 30 zł, ważny jest przy płatności online, w restauracjach dostępnych na PizzaPortal.pl i oferujących płatność online. Kod do wykorzystania raz. Kod pojawi się automatycznie w aplikacji mobilnej PizzaPortal.pl zainstalowanej na telefonie Nokia Lumia 930, 635, 630 oraz 530. Liczba kodów jest ograniczona do 4500.

5 Comments

  1. Dobra wiadomość. A co z punktami PAYBACK? Też będzie można poprzez aplikację je zdobywać (jest miejsce na wpisanie numeru karty)?

  2. Hej, jeszcze nad tym pracujemy. Na razie niestety nie ma takiej możliwości.

  3. Mam telefon z którym mogę dostać rabat lecz nie ma szansy żeby mój adres wpisać w ustawieniach aplikacji, więc chyba nie mam co liczyć na jedzonko :)

  4. Nie zapisałem kodu rabatowego po wejściu na pizzaportal. Jak wyświetlić kod ponownie??

  5. Nie zapisałem kodu rabatowego po wejściu na pizzaportal. Jak wyświetlić kod ponownie?? Chciałem skorzystać z promocji.

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*