Co najlepiej zamówić w sierpniu? ;)

Smaki sierpnia

Co tutaj zamówić, gdy panuje upał albo pada deszcz?

Tak, lato płata nam w tym roku niezłe pogodowe figle. Wychodzi na to, że pogoda nie może zdecydować się na jedną wersję! Ale z nami wiesz, na co się skusić do zjedzenia, gdy za oknem panuje upał albo szaleje ulewa ;) Nie kombinuj, pozwól, że przedstawimy Ci plan doskonały. ;)

Gotowy? Do dzieła!

Palące gorąco? Niech Cię skusi Sushi! To propozycja na upały.


Sushi

Talerz pełen azjatyckich przysmaków okaże się świetnym rozwiązaniem na gorące dni! Wiemy, że jego przyrządzenie jest zbyt skomplikowane, ale w sumie po co się trudzić? Na naszym portalu znajdziecie restauracje oferujące sushi! Zamawiaj maki, nigiri, zupy rybne i inne przysmaki japońskie. Mniam!

Jeśli jesteś przed wymarzonym wyjazdem, poczuj urlop na… talerzu!


Urlop na talerzu!

Amerykański hamburger – wypełniony Twoimi ulubionymi składnikami – najlepiej, jakby był ogromny z pysznym serem, bekonem, świeżą sałatą, pomidorem, chrupiącą bułką i mięsem wysmażonym tak jak lubisz! Albo włoska pizza! Trochę Italii przed urlopem nie zaszkodzi. Wyobraź sobie: pizza na cienkim cieście, przygotowana w piecu opalanym drewnem, z sosem pomidorowym, bazylią i ciągnącym serem! Pycha! Należy Ci się odrobina przyjemności przed urlopem.

Zimno? Pada? Nie chcesz wychodzić z domu?


Rozgrzewająca zupa!

Spokojnie, gorąca, rozgrzewająca zupa będzie doskonałym rozwiązaniem. Niezawodny jest oczywiście rosół, im konkretniejszy, tym lepszy ;> Równie dobrze zadziała czerwony barszcz zabielany lub żurek, koniecznie z jajkiem i kiełbaską!

Zainspirowaliśmy Cię? Zamów teraz i już życzymy Ci smacznego! :)

Jak zamawiać określony rodzaj kuchni?


Jak zamawiać określony rodzaj kuchni?

Wystarczy wejść na stronę PizzaPortal.pl, podać nazwę miasta oraz ulicy i wybrać swoją ulubioną restaurację. Aby znaleźć lokale z konkretną kuchnią najlepiej skorzystać z opcji sortowania kuchni w lewym górnym rogu.

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*