Biznesowa Liga Pomocy już za nami!

14 czerwca 2014 r., tuż po godzinie 14:00 przedstawiciele biznesu z Łódzkiego spotkali się na boisku z przedsiębiorcami z Trójmiasta, aby zagrać w drugim charytatywnym meczu Biznesowej Ligi Pomocy, zorganizowanym przez Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego, IQ Sport Advisory Group i firmę Magellan S.A.

Na boisku zobaczyć można było 26 łódzkich przedsiębiorców grających ramię w ramię z gwiazdami Ekstraklasy. My także mieliśmy swojego przedstawiciela – na murawie spotkać można było Lecha Kaniuka, dyrektora zarządzającego PizzaPortal.pl, który grał z takimi piłkarzami, jak Marcin Robak czy Euzebiusz Smolarek. Drużyny poprowadzili uznani trenerzy: Czesław Michniewicz (Łódzkie) i Michał Probierz (Trójmiasto).

Wielkie sportowe starcie Łódzkie kontra Trójmiasto zakończyło się zwycięstwem drużyny gości 5:2. I chociaż zespół prowadzony przez trenera Michała Probierza pokonał łódzką drużynę Czesława Michniewicza, można śmiało stwierdzić, że wszyscy są wygrani – ci, którzy dali z siebie wszystko na boisku i ci, dla których zagrali.

Środki zebrane podczas meczu przeznaczone zostaną na zakup sprzętu medycznego na oddział dziecięcy szpitala w Łęczycy.

Dodaj komentarz

(*) Required, Your email will not be published

*