Android User i PizzaPortal

Dzisiaj bawimy się z “Android User“! Kto z Was chciałby się dowiedzieć więcej o swoim smartfonie, aplikacjach, grach?

Mamy dziesięć pojedynczych egzemplarzy najbliższego wydania i jedną półroczną prenumeratę. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: z czym kojarzy się Wam “Andoid User”? My, wybierzemy kilka odpowiedzi, a autorzy tych wypowiedzi otrzymają magazyn.

Zachęcamy do zabawy :-)

9 Comments

 1. Android user? Jakaś appka która była by centrum w moim smartphonie, pomagała by mi w życiu codziennym podsuwając pod nos nowe rozwiązania ułatwiające szukanie aktualnie potrzebnych informacji itp :D

 2. Witam :) Android user jako aplikacja na telefony z androidem kojarzy mi sie z poradnikiem dla każdego użytkownika wlaśnie z systemem Android. Zawarte były by w niej najnowowsze informacje o androidzie jako o systemie, o grach a także programach tych ciekawych (przydatnych nam w codziennym życiu) i również o tych które są zagrożeniem dla telefonu jak i samego użytkownika :)

 3. “Android User” kojarzy mi się z osobą zaawansowaną technologicznie i lubiącą nowinki ze świata smartfonów. Kimś kto jest na “na bieżąco” z najnowszymi trendami i gadżetami zielonego robota.

 4. “Android User”

  PROLOG

  Francja, rok 2072

  Deckerdsson został obudzony przez swój wszczepiony w mózg komunikator Nexu5, był to najnowszy, najbardziej zaawansowany technicznie model o którym, spoglądając na reklamujące go świecące bilbordy, marzył każdy User. Budzik był zaprogramowany na 5:15. Nie wstawał tak wcześnie od długiego czasu, leżąc jeszcze w łóżku zadawał sobie pytania na które nie potrafił znaleźć odpowiedzi – ile to lat? Dlaczego się zgodził? Dlaczgo do cholery znowu się na to zgodził…?
  Kiedy postanowił odejść przysięgał sobie, że już nigdy do tego nie wróci, nie po tym wszystkim co przeżył i co na trwałe zapisało się w jego pamięci. Był najlepszy. Po prostu. Najlepszy… W tym przypadku oznacza to raczej przekleństwo, Rikardo zostawał wysyłany na najcięższe akcje, kodowane przez Organizację jako HR . Hard Resety, bo tak brzmiało rozwinięcie skrótu, były operacjami oznaczanymi bardzo wysokimi stopniami zarówno trudności jak i tajności. Oprócz Zarządu i agenta przeprowadzającego nie wiedział o nich nikt. Nikt… W większości przypadków cel po HRze tracił praktycznie wszystko oprócz formy, znikał z życia, stawał się bezużytecznym wrakiem ale w ciężkich przypadkach nie było innej możliwości…
  Wszystko zaczęło się ponad 30 lat temu kiedy Stany Zjednoczone Ameryki po objęciu władzy przez Stevensa R. Worksa ogłosiły, iż są w posiadaniu leku zapewniającego nieśmiertelność. Wkrótce po tym każdy amerykański User mógł dobrowolnie przyjąć jedną darmową dawkę substancji A. Dobrowolnie… ale tylko w oficjalnych raportach. Po niespełna dwóch latach prezydentury Worksa każdy User Stanów Zjednoczonych żył już uzależniony od substancji A, która przenosiła się na każdego nowo narodzonego Userka, a USA zmieniły nazwę na Zjednoczone Sady Ameryki. Substancja A zaczęła zdobywać coraz większą popularność również w Europie, jednak ze względu na przepisy prawne ZSA nie miały możliwości podania leku wszystkim Europejczykom. Wszystkim Userom Substancji A, wszak uzależnienia, żyło się naprawdę świetnie, mimo wielu powstałych w tych czasach teorii spiskowych nie było jednoznacznych powodów do paniki. Coraz większe grupy Userów decydowały się na przyjęcie leku, raj…. ale tylko z pozoru. W rzeczywistości Substancja A powolnie lecz bardzo dokładnie zakwaszała wnętrze Usera Kwasem Jabłkowym, każdy User substancji stawał się w znaczeniu dosłownym niewolnikiem jedynej słusznej partii spod znaku Jabłka.
  Wraz z początkiem drugiej połowy 2044 roku Sady Pracy stawały się coraz bardziej powszechne na terenie całego globu. W roku 2045 na ulice europejskich miast wyszły grupy niezależnych Userów sprzeciwiających się monopolizacji, tyranii i zakwaszaniu, appleizacji czy jabłkozacji wolnej części Europy. Wpływowi Userzy spod znaku Jabłka zaczynali zapuszczać swe korzenie w każdej dziedzinie życia Userów co w bardzo krótkim czasie przestało podobać się Burmistrzowi Europy oraz Koncernowi Wielkiego Gogla, którzy w roku 2050 powołali do życia Organizację ANDROID. Od tego czasu Organizacja ANDROID stała na straży moralności i wolności wszystkich Userów oraz doprowadziła do całkowitej delegalizacji substancji A w Europie. Oficjalnie zajmowała się także leczeniem Zakwaszonych Userów, jednak przy dłuższym zażywaniu Substancji A, Kwas Jabłkowy wyrządzał nieodwracalne zniszczenia w pamięci Usera. Jedynym ratunkiem było przeprowadzenie HRu, po którym uleczeni zostawali tylko nieliczni… Większość Userów zaczynała wegetację, zostawali pozbawiani marzeń, wspomnień, celów… Stawali się roślinką… Właściwie owocem… Jabłkiem.
  HRy mogli przeprowadzać tylko najlepiej wyszkoleni agenci nazywani ANDROID USERAMI. Rikardo Deckersson był najlepszym z nich. W ciągu wszystkich lat w Organizacji wykonał ponad 100 HRów, na własne oczy widział jak wielkie szkody może wywołać substancja z pozoru nieszkodliwa, obiecująca lepszą, dłuższą egzystencję… Myślał, że już nigdy do tego nie wróci, w końcu po to odchodził na emeryturę… Jednak dzisiejszej nocy sam Burmistrz Europy wezwał go w imieniu Organizacji ogłaszając jednocześnie zielony alarm. To może oznaczać tylko jedno – kłopoty.

  Z TYM MI SIĘ KOJARZY

 5. dosłownie: Użytkownik Androida, w praktyce: Oswajający Androida, a w marzeniach: Androidowy Wymiatacz :)

 6. Android user kojarzy mi się z osobą nastawioną na rozwiązania open source, funkcjonalność i intuicyjność oprogramowania oraz kimś kto lubi nieustannie personalizować swojego Androida poprzez różne aplikacje i widgety. Myślę, że jest to też osoba interesująca się nowościami z dziedziny smartfonów i innych urządzeń z Androidem.

 7. “Android User” kojarzy mi się z aplikacją na smartfonie, która podpowiada nam co musimy dziś zrobić(lista rzeczy do wykonania)…informuje nas o nowościach związanych z systemem Android, a kiedy jesteśmy głodni możemy zamówić pizze przez pizzaportal.pl. Android User kojarzy mi się z naszym prywatnym “asystentem”.

 8. Dziękujemy za wpisy! Półroczną prenumeratę wygrał user: “Wiśnia”. Wszystkim gratulujemy, otrzymacie magazyn :) Wyślemy drogą mailową szczegóły!

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*