500 restauracji na PizzaPortal.pl!

Pizza Dominium – pięćsetna restauracja na PizzaPortal.pl

PizzaPortal.pl cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród zamawiających pizzę internautów, ale również wśród restauratorów. Od grudnia do maja przybyło na portalu aż 200 nowych restauracji i w tym momencie PizzaPortal.pl jest największym takim portalem w Polsce. Na ogromną popularność serwisu wskazuje również liczba fanów na Facebooku – PizzaPortal.pl ma ich prawie 12 000!

Pięćsetną restauracją na PizzaPortal.pl jest pizzeria z sieci Pizza Dominium w Warszawie.

Lech Kaniuk, Dyrektor PizzaPortal.pl:

“Umowa z siecią Pizza Dominium została podpisana niedawno i stopniowo umieszczamy na PizzaPortal.pl kolejne lokale. Cieszę się, że pięćsetną restauracją jest lokal Dominium. Dla nas współpraca z Pizza Dominium, jak i osiągnięcie 500 restauracji Online w takim krótkim czasie jest dużym krokiem naprzód. Myślę, że wspólnie uda nam się wiele osiągnąć, z czego na pewno skorzystają  klienci zarówno PizzaPortal.pl, jak i Pizza Dominium.

Dla nas 500 restauracji to dopiero początek drogi. Chcemy, aby wszyscy Polacy miała możliwość zamawiania jedzenia przez Internet i duży wybór.

2 Comments

  1. jesli pizzeria dominium nie bedzie uznawac kodow promocyjnych to po co śa na pizzaportal, przeciez wiadomo ze u nich nie zamowi sie skoro mozna gdzies z kodem, a moze nauczycie sie pisac w języku polskim?
    “aby wszyscy Polacy miała możliwość zamawiania jedzenia przez Internet i duży wybór.” nalezy się 10 pkt kredytowych za wyłapanie błedu :P i 10 pkt za pierwszy komentarz na blogu, bo gdybym go nie napisał, mielibyscie zero komentarzy na całym blogu :P

  2. tak na prawdę liczy się dobre jedzenie i jeśli ktoś lubi zjeść pizzę w Pizza Dominium to i tak ją zamówi :))
    za komentarz bardzo dziękujemy, jeśli tylko uzyskamy nazwę użytkownika na PizzaPortal.pl chętnie prześlemy doładowanie za pierwszy komentarz na blogu :) za znalezienie błędy również dziękujemy ;)

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*