O nas

O nas

Choć to blog serwisu PizzaPortal.pl, nie znajdziecie tu ciekawostek tylko o pizzy. Prezentujemy Wam informacje o kuchniach świata, które z łatwością zamówicie na portalu. Jeśli zasmakowaliście w kuchniach: włoskiej, śródziemnomorskiej, azjatyckiej, amerykańskiej, meksykańskiej, indyjskiej lub domowej, po lekturze naszych artykułów nie będą one skrywać przed Wami żadnych tajemnic! Z nami udacie się w kulinarną podróż, dowiecie się przydatnych wskazówek związanych z jedzeniem, otrzymacie atrakcyjne rabaty na zamówienie ulubionych potraw, a także zgarniecie atrakcyjne nagrody w naszych konkursach! Dowiecie się też ciekawostek o naszych partnerskich restauracjach. Nie zapomnimy też o tym, byście na bieżąco wiedzieli co dzieje się na portalu i zapoznali się z każdą naszą nowinką, na pewno znajdziecie coś o naszych ulubionych aplikacjach mobilnych.

Mamy nadzieję, że nasze teksty będą posiadały przysłowiowy „smaczek”, co zachęci Was do częstego wpadania na bloga.

Jeśli macie propozycje tematów, które chcielibyście by znalazły się na stronie – piszcie! Odpowiemy na każdego maila.

Załoga PizzaPortal.pl

Kontakt:

Skontaktujcie się z nami:
– mailowo (biuro@pizzaportal.pl),
– za pośrednictwem Gadu Gadu (nr 9313),
– telefonicznie (42 235 18 90).

Nasze Biuro Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00, a w weekendy od 11:00 do 22:00.

Czekamy! :>

 

4 Comments

  1. witam, chcialam zapytac i poprosic o linka do zdjec ktore mialy byc umieszczone po konkursie halloweenowym, poniewaz bralam w nim udzial (nie wygralam oczywiscie) a bardzo jestem ciakawa poniewaz sposrod zdjec mial byc wybrany jeszcze zwyciesca, oczywiscie jesli nie otrzymam tutaj odpowiedzi sprobuje poprzed funpage.

  2. Witaj! Dziękujemy za czujność! Przepraszamy za nieuwagę – zdjęcia ze zorganizowanych imprez są dostępne na blogu: http://blog.pizzaportal.pl/impreza-halloween-zdjecia/. Ponieważ wszystkie nadesłane zdjęcia były bardzo fajne i ciekawe nie wytypowaliśmy jednego zwycięzcy. Dlatego też postanowiliśmy nagrodzić wszystkich. Pozdrawiamy!

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*