Weź udział w konkursie „Jesz i jedziesz” i wygraj 5000 PLN na wakacje życia!

Połowa wakacji minęła a sezon urlopowy trwa w najlepsze, dlatego pomyśleliśmy, że warto byłoby rozpocząć jakiś ciekawy konkurs! Tak się składa, że po głowie chodziło nam kilka pomysłów, które udało się złączyć w jeden konkurs doskonały!

Przed Wami „Jesz i jedziesz”!

Prawda, że jedzenie i wakacje to połączenie idealne? 😉

Co trzeba zrobić? To bardzo proste – wystarczy odpowiedzieć na pytanie Gdzie chciałbyś pojechać na wakacje i co chciałbyś zjeść?”

Sam decydujesz o jakie nagrody grasz.

By wygrać główną nagrodę, 5000 PLN w serwisie Wakacje.pl – zamieść film lub zdjęcie z ciekawą odpowiedzią na pytanie konkursowe w komentarzu pod postem na Facebook’u, bądź wrzuć je na Instagram (pamiętaj o oznaczeniu #jeszijedziesz oraz @pizzaportal).

By walczyć o jeden z 50 voucherów na 30 PLN do wykorzystania na PizzaPortal – zamieść tekstowy komentarz pod wspomnianym postem, bądź na Instagramie

Przyznajemy, że nie możemy doczekać się Waszych odpowiedzi! Na pewno będą ciekawe 😊 A jeśli starczy Wam kreatywności, to prześlijcie kilka zgłoszeń. Czekamy z niecierpliwością!

Zasady konkursu w pigułce:

  1. Czas trwania: 1 – 31 sierpnia 2017 r. do godziny 23:59.
  2. Pytanie konkursowe: „Gdzie chciałbyś pojechać na wakacje i co chciałbyś zjeść”. Odpowiedzi na pytanie można udzielić na dwa sposoby:
    a. zamieścić odpowiedź na pytanie konkursowe w postaci komentarza pod postem konkursowym na profilu w serwisie Facebook lub Instagram marki Pizza Portal.
    b. zamieścić odpowiedź na pytanie konkursowe w postaci zdjęcia lub filmu wideo w serwisie Facebook (pod postem konkursowym na profilu PizzaPortal) lub Instagram.
  3. Nagrody: komentarz w postaci filmu bądź zdjęcia umożliwia wygranie nagrody głównej – bonu 5000 PLN do wykorzystania na wakacje.pl; komentarz tekstowy to możliwość wygrania jednego z 50 bonów na 30 PLN do wykorzystania na PizzaPortal.pl
  4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone przez organizatora na blogu, na profilu Facebook oraz Instagram do 8.09.2017 r. do godziny 23:59.
  5. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
  6. Regulamin Konkursu znajdziesz >>TUTAJ<<

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published


*